přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Kontakty

Pobočky v ČR

Kontaktní formulář
nebo zavřít

Brno

Holandská 8
639 00 Brno
+420 511 126 050

České Budějovice

Hroznová 470/13
370 01 České Budějovice
+420 386 321 814

Liberec

Rumunská 655/9
460 01 Liberec
+420 485 111 511

Most

Československé armády 1609
434 01 Most
+420 412 432 901

Ostrava

Sokolská třída 26a
702 00 Ostrava
+420 555 140 200

Pardubice

K Vinici 1256
530 02 Pardubice
+420 466 536 677

Plzeň

Nádražní 14
301 14 Plzeň
+420 371 372 300

Praha

Na Florenci 15
110 00 Praha
221 421 711

Přerov

Wilsonova 7
750 02 Přerov
+420 581 219 477
Mapa poboček v ČR
Praha
praha@renomia.cz
+420 221 421 711
Na Florenci 15, 110 00 Praha
Budova Florentinum, vstup C
ředitel: Ing. Ivo Matuška
Jak se k nám dostanete
Most
most@renomia.cz
+420 412 432 901
Českosl. armády 1609
434 01 Most
ředitel: Ing. Luděk Pachman
Plzeň
plzen@renomia.cz
+420 371 372 300
Nádražní 14, 301 14 Plzeň
ředitel: Zdeňka Kováříková
Přerov
prerov@renomia.cz
+420 581 219 477
Wilsonova 7, 750 02 Přerov
ředitel: Ing. David Kocfelda
Brno
brno@renomia.cz
+420 511 126 050
Holandská 8, 639 00 Brno
ředitel: Ing. Ivo Krajíček
Liberec
liberec@renomia.cz
+420 485 111 511
Rumunská 655/9, 460 01 Liberec
ředitel: Ing. Roman Gašpárek
Pardubice
pardubice@renomia.cz
+420 466 536 677
K Vinici 1256, 530 02 Pardubice
ředitel: Ing. Jiří Mikulecký
České Budějovice
ceskebudejovice@renomia.cz
+420 386 321 814
Hroznová 470/13, 370 01 České Budějovice
ředitelka: Lucie Kvapilová
Ostrava
ostrava@renomia.cz
+420 555 140 200
Sokolská třída 26a, 702 00 Ostrava
ředitel: Ing. Václav Kobliha

Kontakt pro klienty

Miroslav Holub, MBA
obchodní ředitel
miroslav.holub@renomia.cz
+420 222 390 888

info@renomia.cz
www.renomia.cz

Kontakt pro média

Jakub Salát
manažer komunikace a PR
jakub.salat@renomia.cz
+420 724 012 685

Ing. Marek Kalbáč
Global Services Director
marek.kalbac@renomia.cz
+420 724 111 102

Srbsko

Subotica

Matije Gupca 5
240 00

Rumunsko

Bukurešť

Str. Aristide Pascal nr. 29-31

Bulharsko

Sofia

65 Shipchenski prohod Blvd.

Maďarsko

Budapešť

Madách Imre út 1314

Slovensko

Bratislava

Panenská 7

Slovensko

Košice

Popradská 56

Slovensko

Zvolen

Hronská 1

Sídlo společnosti

RENOMIA, a. s.
Holandská 8
639 00 Brno

Fakturační údaje

RENOMIA, a. s.
Holandská 8
639 00 Brno
IČ: 48391301
DIČ: CZ699002745

Máte dotaz či připomínku
týkající se našich služeb?

Napište nám

Přihlášení klienta
nebo zavřít

Contact.renomia Contact.renomia je zabezpečený webový portál pro klienty RENOMIA. Nabízí jednoduchý a pohodlný přístup k informacím o Vašem pojištění.