přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Aktuality

18.12.2017

Veselé Vánoce a PF 2018

RENOMIA Vám přeje radostné Vánoce!

4.12.2017

Jiřina Nepalová byla znovu zvolena předsedkyní Asociace českých pojišťovacích makléřů

Jiřina Nepalová, zakladatelka a ředitelka RENOMIA, byla jednomyslně zvolena předsedkyní prezidia Asociace českých pojišťovacích makléřů (AČPM). Tohoto úspěchu na půdě hlavní české profesní organizace si velmi vážíme. Vnímáme jej jako potvrzení dlouholetých zkušeností Jiřiny Nepalové a znalosti oboru, jejího aktivního působení v čele asociace i významné pozice RENOMIA na českém trhu.

24.11.2017

RENOMIA dále roste, získala podíl ve společnosti HELIA & PARTNERS

RENOMIA získala většinový podíl v makléřské společnosti HELIA & PARTNERS. Obě firmy tímto krokem posílí svou pozici v regionu severních Čech a společnosti HELIA získá další know how a zázemí, které může využít pro své klienty.

3.11.2017

Jiřina Nepalová pošesté mezi nejvlivnějšími ženami ČR

Jiřina Nepalová, ředitelka a zakladatelka společnosti RENOMIA, byla již pošesté vyhlášena jednou z nejvlivnějších žen v České republice.

30.10.2017

Víkendová vichřice – hlášení škod pro klienty RENOMIA

Vážení klienti, pokud jste byli zasažení vichřicí, která proběhla ve dnech 28. a 29. října 2017, oznamte prosím tuto událost v nejkratším možném termínu pracovníkům společnosti RENOMIA.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Přihlášení klienta
nebo zavřít

Contact.renomia Contact.renomia je zabezpečený webový portál pro klienty RENOMIA. Nabízí jednoduchý a pohodlný přístup k informacím o Vašem pojištění.