přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Aktuality

3.11.2017

Jiřina Nepalová pošesté mezi nejvlivnějšími ženami ČR

Jiřina Nepalová, ředitelka a zakladatelka společnosti RENOMIA, byla již pošesté vyhlášena jednou z nejvlivnějších žen v České republice.

30.10.2017

Víkendová vichřice – hlášení škod pro klienty RENOMIA

Vážení klienti, pokud jste byli zasažení vichřicí, která proběhla ve dnech 28. a 29. října 2017, oznamte prosím tuto událost v nejkratším možném termínu pracovníkům společnosti RENOMIA.

27.9.2017

Rozhovor s Jiřinou Nepalovou vBusiness Soirée

Jiřina Nepalová, předsedkyně AČPM, prozradila v rozhovoru pro Business Soirée, proč by firmy měly využívat služeb makléřů. Přečtěte si, jaké jsou trendy v pojišťovnictví a co zde přinese digitalizace.

18.9.2017

RENOMIA se potřetí zapojila do akce Teribear hýbe Prahou. Tým RENOMIA naběhal a nachodil 2 356 km

V sobotu 16. září slavnostně skončil desetidenní charitativní happening Teribear hýbe Prahou. Účastníci akce na pražském Vítkově celkem naběhali a nachodili přes 226 286 kilometrů a přispěli tak Nadaci Terezy Maxové krásných 11,3 milionů korun, což je o 3,4 miliony více než v loňském roce. Peníze budou putovat především týraným dětem, ohroženým těhotným maminkám nebo celým rodinám v nouzi. RENOMIA je dlouholetým partnerem Nadace a charitativního běhu.

17.8.2017

Poradenství RENOMIA během akvizice obchodních center Futurum Ostrava a Haná Olomouc

Společnost RENOMIA, největší pojišťovací makléřská společnost založená ve střední a východní Evropě, sjednala pro svého klienta Star Capital Investments pojištění Warranties & Indemnities, neboli pojištění prohlášení a záruk prodávajícího, v akvizici obchodních center Futurum Ostrava a Haná Olomouc. RENOMIA se Star Capital Investments prošla všemi fázemi akvizice, a to od prvotního posouzení rizika, návrhu rozsahu pojistného krytí, vhodného pro daný typ transakce, nezávazné nabídky pojištění od pěti zahraničních pojišťoven, až po uzavření pojistné smlouvy.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Přihlášení klienta
nebo zavřít

Contact.renomia Contact.renomia je zabezpečený webový portál pro klienty RENOMIA. Nabízí jednoduchý a pohodlný přístup k informacím o Vašem pojištění.