přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Aktuality

27.9.2017

Rozhovor s Jiřinou Nepalovou vBusiness Soirée

Jiřina Nepalová, předsedkyně AČPM, prozradila v rozhovoru pro Business Soirée, proč by firmy měly využívat služeb makléřů. Přečtěte si, jaké jsou trendy v pojišťovnictví a co zde přinese digitalizace.

18.9.2017

RENOMIA se potřetí zapojila do akce Teribear hýbe Prahou. Tým RENOMIA naběhal a nachodil 2 356 km

V sobotu 16. září slavnostně skončil desetidenní charitativní happening Teribear hýbe Prahou. Účastníci akce na pražském Vítkově celkem naběhali a nachodili přes 226 286 kilometrů a přispěli tak Nadaci Terezy Maxové krásných 11,3 milionů korun, což je o 3,4 miliony více než v loňském roce. Peníze budou putovat především týraným dětem, ohroženým těhotným maminkám nebo celým rodinám v nouzi. RENOMIA je dlouholetým partnerem Nadace a charitativního běhu.

17.8.2017

Poradenství RENOMIA během akvizice obchodních center Futurum Ostrava a Haná Olomouc

Společnost RENOMIA, největší pojišťovací makléřská společnost založená ve střední a východní Evropě, sjednala pro svého klienta Star Capital Investments pojištění Warranties & Indemnities, neboli pojištění prohlášení a záruk prodávajícího, v akvizici obchodních center Futurum Ostrava a Haná Olomouc. RENOMIA se Star Capital Investments prošla všemi fázemi akvizice, a to od prvotního posouzení rizika, návrhu rozsahu pojistného krytí, vhodného pro daný typ transakce, nezávazné nabídky pojištění od pěti zahraničních pojišťoven, až po uzavření pojistné smlouvy.

14.8.2017

I přes rostoucí zájem o D&O pojištění za poslední tři roky Češi stále zaostávají za Západem

Pojištění odpovědnosti managementu, pro které se i u nás používá označení D&O pojištění (z anglického Director’s & Officer’s Liability), se na českém trhu nabízí již déle než dvacet let. Na největší růst zájmu o tento produkt měla vliv změna legislativy v roce 2014. Od té doby dle RENOMIA výrazně vzrostl zájem o D&O pojištění – počet pojistek se více než zdvojnásobil.

4.7.2017

RENOMIA nově rozvíjí finanční poradenství pod názvem RENOMIA BENEFIT

Britanika Holding a.s., dceřiná společnost RENOMIA a poskytovatel finančního poradenství občanům, změnila své jméno na RENOMIA BENEFIT a. s.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Přihlášení klienta
nebo zavřít

Contact.renomia Contact.renomia je zabezpečený webový portál pro klienty RENOMIA. Nabízí jednoduchý a pohodlný přístup k informacím o Vašem pojištění.