přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Aktuality

27.6.2017

S nařízením z EU přichází nová přísnější pravidla pro ochranu osobních dat. Pojištění může pokrýt část rizik

Firmy v České republice by měly zpozornět. Z Bruselu přichází nová a zásadním pravidla, jejichž cílem je zvýšit ochranu osobních dat. Pravidla začnou platit v květnu 2018 pro všechny členské státy EU.

12.6.2017

RENOMIA zlepšila své umístění v rámci TOP10 celostátní soutěže Sodexo Zaměstnavatel roku

RENOMIA dnes v Kongresovém centru Praha získala významné ocenění v soutěži Sodexo Zaměstnavatel roku 2017. V regionu Praha se RENOMIA umísťuje v rámci TOP3 nejlepších zaměstnavatelů od první účasti v soutěži v roce 2015.

12.5.2017

RENOMIA se potřetí stala Pojišťovacím makléřem roku, Jiřina Nepalová obdržela titul Osobnost pojistného trhu

RENOMIA, největší pojišťovací makléřská společnost založená ve střední a východní Evropě, získala ocenění za první místo v anketě Pojišťovací makléř roku 2016. Jiřina Nepalová, ředitelka společnosti RENOMIA, v rámci soutěže obdržela čestný titul „Osobnost pojistného trhu“ za vynikající a mimořádný přínos rozvoji českého pojišťovnictví.

10.5.2017

Pardubická pobočka se přestěhovala do Administrativního centra Vinice

Pardubická pobočka společnosti RENOMIA se po třinácti letech přestěhovala do větších prostor. Od 10. května ji najdete v moderních kancelářích v Administrativním centru Vinice.

19.4.2017

Pavel Nepala v Hospodářských novinách

V Hospodářských novinách dnes vyšel rozhovor s Pavlem Nepalou, managing partnerem RENOMIA.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Přihlášení klienta
nebo zavřít

Contact.renomia Contact.renomia je zabezpečený webový portál pro klienty RENOMIA. Nabízí jednoduchý a pohodlný přístup k informacím o Vašem pojištění.