přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Aktuality

Pardubická pobočka se přestěhovala do Administrativního centra Vinice

Pardubická pobočka společnosti RENOMIA se po třinácti letech přestěhovala do větších prostor. Od 10. května ji najdete v moderních kancelářích v Administrativním centru Vinice.

Hlavním důvodem pro stěhování byla omezená kapacita bývalých prostor a zlepšení pracovního prostředí a zvýšení spokojenosti zaměstnanců. Prostornější zázemí pobočky ocení i obchodní partneři a klienti.

 „Nové prostory přinesou větší pohodlí jak pro zaměstnance, tak pro naše obchodní partnery a klienty, kteří k nám zavítají. Jelikož se pardubická pobočka od svého založení v roce 2003 velmi dynamicky rozvíjí, personálně roste – a to i díky loňské akvizici společnosti Marvel Credit – museli jsme najít vhodnější prostory,“ říká Jiří Mikulecký, ředitel pardubické pobočky společnosti RENOMIA.

 

Nová adresa pardubické pobočky:

RENOMIA, a. s.

Administrativní centrum Vinice 

K Vinici 1256

530 02 Pardubice

Přestěhování do nových prostor se týká i společnosti Marvel Credit, ve které v říjnu 2016 získala společnost RENOMIA, a. s., stoprocentní vlastnický podíl a jejíž zaměstnanci přešli pod pardubickou pobočku RENOMIA.

Stěhování proběhlo na konci dubna a počátku května. Telefonické kontakty zůstávají beze změn.


Kontakt pro média

Jakub Salát
Senior manažer komunikace a PR
jakub.salat@renomia.cz 
+420 724 012 685

Přihlášení klienta
nebo zavřít

Contact.renomia Contact.renomia je zabezpečený webový portál pro klienty RENOMIA. Nabízí jednoduchý a pohodlný přístup k informacím o Vašem pojištění.