přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

RENOMIA získala ocenění Pojišťovací makléř roku 2011

RENOMIA získala ocenění Pojišťovací makléř roku 2011

Společnost RENOMIA byla odbornou veřejností, zahrnující zástupce pojišťoven a další odborné subjekty, vyhlášena Pojišťovacím makléřem roku 2011 s celorepublikovou působností.

Odborníci ocenili především profesionalitu a nadstandardní služby, které RENOMIA poskytuje klientům. Jedním z faktorů, které k vítězství přispěly, byl také přínos společnosti k rozvoji pojišťovacího trhu.

Základními kritérii hodnocení byly například kvalita rizikových zpráv a odborných podkladů, úroveň komunikace s klienty a pojišťovnami, péče o klienty, podpora kultivace trhu či rozvoj nových produktů. Ocenění RENOMIA získala v rámci populární ankety Pojišťovna roku 2011.

 „Vítězství v této anketě je pro nás velkou ctí. Jsem hrdá na tým, který v RENOMIA působí a děkuji všem kolegům za jejich poctivou práci. Potvrzuje se, že cesta, po níž se společně ubíráme, je správná a že naše úsilí sloužit klientům lidé opravdu oceňují. Vnímám to také jako závazek do budoucna, budeme nadále investovat do rozvoje služeb pro klienty a do vzdělání.“ dodala Jiřina Nepalová, ředitelka RENOMIA.

Kateřina Hotařová
ředitelka marketingu
RENOMIA

 

Přihlášení klienta
nebo zavřít

Contact.renomia Contact.renomia je zabezpečený webový portál pro klienty RENOMIA. Nabízí jednoduchý a pohodlný přístup k informacím o Vašem pojištění.