přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Aktuality

12.5.2017

RENOMIA sa tretíkrát stala poisťovacím maklérom roka, Jiřina Nepalová dostala titul Osobnosť poistného trhu

RENOMIA, největší pojišťovací makléřská společnost založená ve střední a východní Evropě, získala ocenění za první místo v anketě Pojišťovací makléř roku 2016. Jiřina Nepalová, ředitelka společnosti RENOMIA, v rámci soutěže obdržela čestný titul „Osobnost pojistného trhu“ za vynikající a mimořádný přínos rozvoji českého pojišťovnictví.

5.4.2017

Slovenská RENOMIA nadviazala na externej báze spoluprácu s Dušanom Smoleňákom, ktorý nastúpil na pozíciu business development manager

RENOMIA GROUP, najväčšia maklérska spoločnosť v oblasti poistenia a risk managementu v strednej a vo východnej Európe, prijala do svojich radov významnú osobnosť poisťovacieho trhu.

24.2.2017

Hana Velíšková sa stala novou personálnou riaditeľkou RENOMIA GROUP

Hana Velíšková se stala novou personální ředitelkou RENOMIA GROUP, největší poradenské společnosti v oblasti pojištění a risk managementu založené ve střední a východní Evropě.

24.1.2017

Jiřina Nepalová vyhlášena jednou z TOP žen Česka 2016

Jiřina Nepalová, zakladatelka a ředitelka RENOMIA, a. s., byla 23. ledna ve Fóru Karlín během slavnostního galavečera oceněna jako jedna z TOP žen Česka 2016.

17.1.2017

RENOMIA se zúčastnila konference EuroMoney ve Vídni

Více než 1 300 zástupců významných bank, pojišťoven, makléřských společností a dalších finančních institucí ze střední a východní Evropy se včera setkalo na dvoudenní konferenci EuroMoney v rakouské Vídni.

1 2 3 4 5 6 7 8

Prihlásenie klienta
alebo zatvoriť

Contact.renomia Contact.renomia je zabezpečený webový portál pre klientov RENOMIA. Ponúka jednoduchý a pohodlný prístup k informáciám o Vašom poistení.