Chcete vědět o všem důležitém, co se děje v RENOMIA? Sledujte RENOMIA Live!


18. května 2021

V posledním roce jsme v RENOMIA GROUP (RG) odstartovali několik zajímavých projektů s využitím online komunikace. Naši klienti se dozvídají mnoho nového a užitečného na webinářích RENOMIA FORUM, vnitřní život firmy zase odrážejí živé přenosy RENOMIA Live!. První z nich proběhl již v únoru a paní ředitelka a Pavel Nepala se v něm věnovali výsledkům RG v loňském roce a plánům na ten letošní. Na toto setkání s kolegy v ČR a SR navázalo obdobné setkání se členy RENOMIA NETWORK (více se o něm dočtete dále) a také živé online setkání s kolegy z dalších 6 zemí RG (i o něm najdete více informací níže). Druhé tuzemské setkání se na konci března věnovalo fungování oddělení péče, klientskému servisu na pobočkách a taky oddělení likvidace. 

Věříme, že jsou pro vás tato setkání zajímavá a budeme rádi za vaši zpětnou vazbu a náměty, s kým byste se během RENOMIA Live! rádi „setkali“ příště. Vše nám posílejte na marketing@renomia.cz.

Ohlédnutí za RENOMIA NETWORK Live!

Živé vysílání proběhlo počátkem března ze studia ve Florentinu a připojilo se téměř 150 účastníků z RENOMIA NETWORK v ČR a na Slovensku.

Ondra Witowski zhodnotil rok 2020 a ocenil společné úspěchy, kterých vloni RENOMIA GROUP dosáhla i přes náročné období pandemické krize. Společně s Pavlem Nepalou představili plány na rozvoj RENOMIA NETWORK i celé skupiny pro letošní rok. Do vysílání se připojili také tři členové – Petra Škopová, Rostislav Bureš a Michal Král. Podělili se o své zkušenosti s fungováním na dálku i o to, jak si poradili se servisem pro klienty při omezení osobního kontaktu. Ocenili poskytované služby a servis ze strany týmu RENOMIA NETWORK i kolegů z RENOMIA.

Jsme moc rádi, že jsme se propojili alespoň touto formou a věříme, že i nadále budeme tvořit silný tým, který se bude vzájemně podporovat v dobrých i náročných časech. Další online setkání plánujeme na 17. června ve formě on-line konference za účasti specialistů RENOMIA a také pojišťovny Allianz.

RENOMIA vysílala Live! i pro kolegy v zahraničí

Živé vysílání RENOMIA Live! pro naše mezinárodní kolegy proběhlo 1. dubna a sledovalo ho 46 kolegů ze 7 zemí. Poté, co Klára Kodua zahájila online přenos a přivítala všechny účastníky, předala slovo Pavlu Nepalovi, který zhodnotil rok 2020 a představil i plány na rozvoj RENOMIA GROUP pro letošní rok.

Do vysílání se poté postupně připojilo několik našich zahraničních kolegů. Jako první Peter Takáts, ředitel POLIPINS RENOMIA v Maďarsku, poděkoval Pavlovi, Kláře a všem kolegům v RENOMIA za skvělou podporu v této náročné době. Ředitel péče o klienty RENOMIA GROUP Michael Dubský pak představil fungování nového „placement hubu“ RENOMIA IBC a prezentoval hlavní pilíře oddělení péče o klienty. Nabídl všem zahraničním partnerským společnostem pomoc při hledání nových příležitostí na trhu

Podpory IBC již využili kolegové v Bulharsku, kteří se prostřednictvím Moniky Minkové, country managerky RENOMIA v Bulharsku pochlubili úspěšným projektem v oblasti energetiky. Vedle týmu IBC se na tomto projektu podílela také ruská makléřská společnost Malakut, která je členem REP.

Dubnové mezinárodní vysílání RENOMIA Live! nám potvrdilo, jak důležitá je pro naše zahraniční kolegovy podpora našich specialistů, například v oblasti power&energy či cyber (v Bulharsku nyní probíhá pilotní kampaň na cyber pojištění). Kolegové se taky těší na další společné projekty – jedním z nich je třeba Academy 180, která pro ně bude zahájena v květnu 2021. Vedle toho kolegům v zahraničí aktivně pomáháme posilovat vztahy s důležitými pojistiteli, čímž přispíváme i k pozitivnímu vnímání RENOMIA GROUP v celoevropském a globálním kontextu.    

Další články: