Gallagher je pojišťovacím makléřem univerzity v Cambridge, zvítězil v náročném výběrovém řízení

univerzita v Cambridge
Součástí univerzity v Cambridge je šest škol a více než 150 fakult, kateder a dalších institucí pokrývajících širokou škálu oborů a specializovaných oblastí výzkumu. Kromě toho, že je předním akademickým centrem, sídlí na univerzitě velké množství muzeí a historických sbírek. Společnost byla založena v roce 1209 a je čtvrtou nejstarší univerzitou na světě. V současné době má téměř 20 000 studentů ze 150 zemí.
studenti na schodech

Specialisté Gallagher pro oblast veřejného sektoru a vzdělávání se zaměří na péči o všechny potřeby univerzity v oblasti řízení rizik a pojištění. Univerzita se rozhodla pro Gallagher na základě jeho odborných znalostí a porozumění sektoru vysokoškolského vzdělávání a současných výzev, kterým univerzity čelí. Tim Devine, výkonný ředitel oddělení Gallagher UK pro veřejný sektor a vzdělávání, k této spolupráci uvedl: „Jsme rádi, že můžeme spolupracovat s University of Cambridge. Je to nesmírně prestižní centrum excelence ve vzdělávacím světě. Každá univerzita je jiná, takže je důležité, aby náš tým mohl nabídnout odborné znalosti pro vývoj pojistného krytí na míru, které pokryje všechny jejich potřeby.“

Nicky Routh, vedoucí skupinových pojišťovacích služeb na univerzitě v Cambridge, řekl: „Bylo to výběrové řízení v něm se sešla opravdu velká konkurence a jsme rádi, že naším novým brokerem bude Gallagher. Univerzita v Cambridge potřebuje skutečně špičkového globálního makléře. Jsme nadšeni referencemi a odborností Gallagher v oblasti vysokoškolského vzdělávání a také jeho pochopením bohaté historie, poslání a základních hodnot univerzity a těšíme se na budování dlouhodobého partnerství.

Gallagher je jedním z největších makléřů, kteří se na oblast vzdělávání zaměřují, a navíc zaměstnává další specializované týmy, takže je schopen nabídnout komplexní poradenství ohledně různých aspektů pojištění a řízení rizik, které mohou univerzity vyžadovat. Některé univerzity, jako je Cambridge, se například specializují na lékařský výzkum nebo mohou potřebovat pojistné krytí historických předmětů a výtvarného umění, takže jejich požadavky mohou často vyžadovat znalosti různých tříd pojištění. Jako jeden z největších globálních makléřů na světě má Gallagher dobrou pozici, aby pomohl univerzitám, které chtějí umístit všechny své požadavky na pojištění pod jednu střechu.