Michaela Havlová slaví 10. výročí práce v RENOMIA

Blahopřejeme Michaele Havlové, která pracuje jako Senior account manager v Oddělení speciálních projektů na pražské pobočce. Míša nám prozradila něco o svém osobním životě a jak to bylo v začátcích její práce v RENOMIA:

„10 let?! Letí to neskutečně. Jsem z Moravy, z Beskyd a začínala jsem na pobočce v Ostravě, kde jsme společně s Šárkou Dordovou ve stejný den nastoupily do oddělení RENOMIA BENEFIT. Po krátké době jsem dostala příležitost přejít do oddělení péče o klienty, kde si mě „vychovali“ Láďa Bordovský a Vašek Kobliha – zkušení matadoři v oblasti pojišťovnictví i mezilidských vztahů, od kterých je radost se učit. Já měla to štěstí, vážím si toho a patří jim velké poděkování! Věřím, že i díky nim jsem nyní v týmu OSP pod vedením Michala Issy a Michala Čajky. Náš tým má energii, týmového ducha, nasazení a u toho prostě chcete být! Společně s kolegy z týmu a poboček se starám o Energetický a průmyslový holding. Spolupráce je to pestrá a jsou tam výzvy jak ze strany klienta, tak naše interní. Ale lehce dosažené věci nemají žádnou cenu, takže když někdy (i v kopcích) docházejí síly, je potřeba se nezastavit, ale nadechnout se a posouvat se dál.

RENOMIA se za dobu mého působení neskutečně rozrostla – má mezinárodní přesah, umožňuje spolupracovat s kolegy a partnery v zahraničí a čerpat jejich zkušenosti. Nabízí možnosti, a přitom ctí hodnoty. Těším se na další vývoj.

Svůj volný čas se snažím vyplnit aktivitou v přírodě – kolo (silnice, MTB), hory – když to vyjde, třeba i účast na Beskydské sedmičce. Na konci letních prázdnin pravidelně pořádáme Větřkovický triatlon (letos to byl XI. ročník), což je sportovní akce s charitativním podtextem, kdy výtěžek vždy věnujeme někomu z našeho okolí. Vybíráme si konkrétního človíčka tak, aby bylo vidět, koho podpoříme a kam penízky jdou.“