Nepodlehněte splínu, využijte možnosti promluvit si s odborníkem

Nepřetržitý proud negativních informací o pandemii, nejistota pramenící z dopadů na ekonomiku, neustále se měnící vládní opatření. Každého z nás se na současném dění psychicky dotýká něco jiného a každý to také jinak zvládáme. Své o tom ví Dr. Veronika Kiesling, zkušená psychoterapeutka s více než 30letou praxí. Můžete si s ní popovídat o čemkoli, co vás trápí v pracovním i soukromém životě.

Veronika se specializuje na partnerské a rodinné vztahy, osobní rozvoj, životní krize a důležitá rozhodnutí, dokáže poradit ohledně problémů se sebehodnocením, identitou nebo třeba s komunikací s ostatními lidmi. Máte dospívající děti, které vám dávají pěkně zabrat a současná distanční výuka to všechno ještě zhoršila? Hrají sociální sítě ve vašem životě větší roli, než si zaslouží? Veronika Kiesling vám může pomoci najít způsob, jak najít rovnováhu mezi skutečností a virtuální realitou nebo jak sladit pracovní a osobní život.

Během své praxe se Dr. Kiesling zúčastnila celé řady odborných výcviků a seminářů: výcvik v psychodynamické psychoterapii, výcvik v systemické psychoterapii, Hakomi terapie, hypnóza, metoda Biorelease, léčba a hledání vnitřního dítěte, krizová intervence, holotropní dýchání, asertivita, relaxační metody.

Dr. Veroniku Kiesling můžete kontaktovat na telefonu 602 643 450 nebo e-mailem na adrese v.kiesling@seznam.cz