Práce v RENOMIA mi do života přivedla i nového koníčka

Věra Hudečková, která pracuje jako acount manager v ostravské pobočce RENOMIA, slaví v lednu 15leté pracovní výročí. Jak se na léta strávená v naší firmě dívá a čeho si u nás nejvíc cení?

Věra Hudečková

„RENOMIA mě doprovází mým životem již 15 let. Na pracovním poli mi přináší den ode dne stále více nových vjemů a výzev, které mě někdy skolí, pozlobí, ale zároveň posílí a posouvají dál. Ráda bych poděkovala svým kolegům a svému týmu, který je mi nablízku a ve chvílích nejistoty mi poradí, podrží a přinese pocit, že nejsem sama. Já na oplátku jsem tady pro ně, zase v oblastech, ve kterých se cítím na svém místě.

Díky RENOMIA jsem poznala nová místa, vyzkoušela mnoho aktivit a poznala nové osobnosti. Jednou z nich byla lektorka malování paní Grygarová Laštovičková, se kterou jsem se seznámila, a pak pokračovala v dalších kurzech olejomalby. Je to jeden z mých koníčků, u kterých dokonale relaxuji. A abych úplně neustrnula, ráda poznávám nová místa, která zdolávám na kole. Jeden z výletů mě zavedl na poloostrov Hel v Polsku, kde bylo sluníčko, moře a spousty chutných ryb.“