RENOMIA 100. Cena prezidenta republiky nadchla diváky i naše VIP klienty


09. listopadu 2021

Jubilejní 100. ročník prestižního rovinového dostihu Cena prezidenta republiky, který zaštítila naše společnost, byl vrcholem dostihové sezony v pražské Velké Chuchli a také vrcholnou klientskou akcí RENOMIA v tomto roce.

I když setkání s našimi VIP klienty doprovázela v souvislosti s epidemií nemoci covid-19 přísná opatření, srdečné pozvání od RENOMIA, atraktivní dostihový program a také počasí jako na objednávku přilákaly do Chuchle zástupce několika desítek významných firem. V průběhu celého odpoledne jsme se klientům věnovali a atmosféra byla velmi příjemná.

Hosté měli možnost fandit svým favoritům v několika dostizích. Vrcholem dne byl jubilejní dostih RENOMIA 100. Cena prezidenta republiky s velmi překvapivými vítězkami. Po úžasném finiši se z vítězství těšily jezdkyně Simona Laubeová s klisnou LADY IN PINK, které před dostihem nikdo nefavorizoval. O půl délky za nimi skončil jeden z favoritů dostihu ORLEANO v sedle s žokejem Jiřím Chaloupkou a pro třetí místo si dojela další žena, žokejka Ingrid Janáčková Koplíková na koni TRIPLEX.

Vítězům srdečně blahopřála a ceny předala paní ředitelka Jiřina Nepalová. „Velice mne těší, že se RENOMIA mohla stát titulárním partnerem tohoto jubilejního dostihu, je to velká čest. Všichni účastníci předvedli krásné sportovní výkony a mám velkou radost z toho, že na stupních vítězů stanuly hned dvě skvělé jezdkyně.“

Další články: