RENOMIA opět uspěla v soutěži „Českých 100 Nejlepších“

Pětadvacátý ročník prestižního žebříčku „Českých 100 Nejlepších“ zná své vítěze a RENOMIA se v něm znovu dokázala probojovat do první dvacítky. I nadále platí, že jsme jediným pojišťovacím makléřem, který se v tomto žebříčku pravidelně umisťuje.

„Mám velkou radost, že se nám i v tomto těžkém období daří být oporou našim klientům a že díky kvalitě našich služeb a výsledkům, kterých dosahujeme, má RENOMIA své pevné místo mezi nejlepšími českými společnostmi. Hlavní dopady pandemie se pravděpodobně teprve projeví, a my jsme připraveni i nadále dělat maximum proto, abychom našim klientům byli spolehlivým partnerem, který pomáhá chránit jejich podnikání i soukromý život,“ říká Jiřina Nepalová, ředitelka společnosti RENOMIA.

Soutěž „Českých 100 nejlepších“ vyhlašuje občanské sdružení Comenius a zúčastnit se jí mohou pouze v tuzemsku registrované firmy s ročním obratem nad 30 milionů Kč, které zároveň v ČR platí daně. Zhruba čtyřicítce firem z tohoto žebříčku poskytuje společnost RENOMIA své služby.
certifikát Českých 100 nejlepších