RENOMIA ŽBL startuje novou sezónu

Nová sezóna RENOMIA Ženské basketbalové ligy odstartovala. Premiérově v ní odměníme hráčku, která nejobětavěji pracovala pro svůj tým a taky pomůžeme pořadatelům s ochranou fanoušků v hale.

Koncem září se znovu vrátila do akce nejvyšší česká ženská basketbalová liga, která podruhé za sebou ponese název RENOMIA ŽBL. „Jsme rádi, že opět můžeme být titulárním partnerem ŽBL a že naše podpora pomůže klubům v této složité době. Naše spolupráce začala v dobrých časech a ani v těch zlých RENOMIA své partnery nikdy neopouští. Do nové sezóny bychom tak chtěli RENOMIA ŽBL popřát výborné sportovní výkony, které potěší diváky v halách i u televize, a také co nejmenší ovlivnění jejího průběhu koronavirem. Premiérově jsme se letos rozhodli ocenit úsilí hráček směrem k úspěchu celého týmu a vyhlásit speciální Cenu pro nejlépe doskakující hráčku RENOMIA ŽBL. Její vítězku oznámíme po skončení základní části RENOMIA ŽBL. Věřím, že skvělé výkony hráček budou motivací pro mladé sportovce a vzbudí v nich touhu stát se novou basketbalovou krví, řekl Jiří Nepala, managing partner společnosti RENOMIA, který se na uzavření partnerství s ženskou basketbalovou ligou významně podílel.

Jednou z výhod, které pro RENOMIA z tohoto partnerství vyplývají, je možnost využít čestných vstupenek, které opravňují k volnému vstupu na ligové zápasy. Abychom pořadatelům pomohli s ochranou sportovních fanoušků před rizikem nákazy koronavirem, věnovali jsme ligovým klubům RENOMIA ŽBL bezdotykové teploměry, které mohou využít při příchodu návštěvníků do sportovních hal. Vedle toho budou při zápasech RENOMIA ŽBL samozřejmě dodržována všechna státem nařízená preventivní opatření, abyste se nemuseli bát vzít své klienty na basket a užít si skvělé sportovní výkony. Doufejme, že koronavirus zasáhne do tohoto ročníku RENOMIA ŽBL co nejméně a přejeme všem týmům, aby měly možnost odehrát maximum plánovaných zápasů.