REP konference 2021 – na platformě Teams, přesto ve světovém formátu


30. srpna 2021

Přes 200 účastníků se zúčastnilo 3. konference RENOMIA EUROPEAN PARTNERS, která proběhla na konci června. Byla jiná než obě předešlé – zasedací místnosti účastníků z 23 zemí se proměnily v on-line studia, ze kterých jsme se virtuálně propojili.

Tématem konference bylo „Growing Together in the New Normal“. Diskutovalo se o příležitostech a výzvách ve střední a východní Evropě, která je jedním z nejrychleji rostoucích regionů.

Takzvaný „nový normál“, který přinesla pandemie koronaviru, se mimo jiné projevuje ve velké změně obchodních procesů. Proto bylo jedním z témat i to, jak řídit úspěšně podnikání a jeho udržitelný růst v této nové realitě.

V úvodu konference účastníky pozdravili kolegové z Gallagher Vyvienne Wade a Matthew Pike, a poté již přišla řada na naše specialisty (Michal Holzer, Michael Dubský, Yevgeniy Tatusov, Radim Kovács, Radek Velička, Hana Pavelková) a také zástupce partnerů konference z Generali ČP, Generali, Kooperativy a ČPP.
 

Virtuální setkání, která už druhý rok nahrazují ta reálná, jsou také jedním z aspektů nového normálu. Spousty pozitivních ohlasů, které jsme po konferenci dostali potvrzují, že i tyto online akce umíme připravit tak, aby si z nich všichni odnášeli zajímavé a užitečné informace a radost ze vzájemné spolupráce. Krásný úsměv a profesionální výkon moderátorek Kláry Kodua a Bětky Gyulaffyové celý dojem z povedené akce jen podtrhl.

Další články: