Setkání RENOMIA NETWORK letos proběhlo online


30. srpna 2021

Top událost letošního roku a jedinečný zážitek, tak nejčastěji hodnotili členové sítě RENOMIA NETWORK společné setkání, které letos netradičně proběhlo online. Téměř 200 účastníků z celé České republiky se připojilo na čtyřhodinové živé vysílání ze 3D studia RENOMIA. Tématem setkání byl „osobní přístup“, který členové sítě a také jejich klienti, obzvlášť v této době, velmi oceňují.

Virtuální setkání moderoval Ondřej Witowski, ředitel RENOMIA NETWORK. V úvodním bloku zhodnotil vynikající výsledky dosažené za minulý rok a prezentoval novinky a další rozšíření služeb pro členy sítě.

„Chceme našim členům zjednodušit práci, a ještě více rozšířit servis pro ně a jejich klienty. Zaměříme se na rozvoj dalších specializací, na vývoj nových technologií v oblasti digitalizace a také na kvalitu následného vzdělávání,“ uvedl Ondřej Witowski.

Do studia zavítala i paní ředitelka Nepalová, aby vyhodnotila společně dosažené úspěchy, a připojil se také Pavel Nepala, který představil vize a další rozvoj skupiny v rámci střední a východní Evropy (CEE).

„Dnes je více než kdy dříve důležité, a díky stále se zdokonalující elektronické komunikaci také jednodušší, sdílet know-how, vzájemně se podporovat a doplňovat svými dovednostmi, zkušenostmi či kontakty ve prospěch našich klientů. Za RENOMIA mohu slíbit, že budeme i nadále dělat maximum pro to, aby se všichni kolegové a partneři RENOMIA NETWORK mohli odborně rozvíjet a růst díky podpoře, které se jim z RENOMIA dostává“, zmínila ve svém vystoupení Jiřina Nepalová.

„I když to nebylo snadné, RENOMIA GROUP má za sebou velmi úspěšný rok. Rozrostla se do osmé země v rámci regionu CEE, kterou se stalo Lotyšsko. Posunuli jsme se na poli odborných specializací a exkluzivních pojistných produktů, rostl také objem spravovaného pojistného. Ke konci roku 2020 spravovala RENOMIA GROUP pojistné ve výši 13 miliard korun,“ řekl Pavel Nepala, managing partner RENOMIA.

Připojené účastníky pozdravil na dálku Dušan Quis, CEO Allianz pojišťovny a přímo ze studia prezentovali výsledky spolupráce a produktové novinky další zástupci vedení Allianz, která byla partnerem letošního online setkání. Společnosti Allianz patří za toto partnerství naší konference a také za dlouhodobou spolupráci velké díky.

Další články: