Využijte webináře RENOMIA FORUM pro obchod a rozvoj dobrých vztahů s klienty


18. května 2021

Tři tisíce pozvaných klientů a akvizic z ČR i SR a celkem více než 260 účastníků. Taková jsou základní fakta o prvním ze série webinářů RENOMIA FORUM, který proběhl koncem března a věnoval se D&O pojištění.

Dalšího webináře, který proběhl 6. května, se zúčastnilo téměř 130 klientů a akvizic, které přilákalo téma pojištění pohledávek.

Kolegové se již nyní věnují prvním konkrétním obchodům, které nám tyto webináře přinesly, jejich význam jde ale ještě dál než na přímé dopady do byznysu.

RENOMIA je v tuzemském prostředí unikátní šíří svých specializací a myšlenka jejich prezentace a systematické komunikace s našimi stávajícími i potenciálními klienty tu zrála už nějakou dobu. Vlivem pandemie přešla většina aktivit do online prostředí, a tak jsme se rozhodli uspořádat sérii webinářů a věnovat se spektru rizik, která jsou v současnosti pro naše klienty nejaktuálnější.

Pro obchodníky i správce klientských portfolií je to obrovská příležitost. Vy všichni, kteří jste v kontaktu s klienty, tak máte ideální příležitost své klienty a akvizice oslovit, zeptat se, jak se jim daří a zda pro ně můžete něco udělat a pozvat je při tom na zajímavý webinář. Ten je sice bude stát hodinu času, ale v budoucnu jim ušetří spousty starostí, času i peněz, protože budou vědět, jak své podnikání ještě lépe chránit před riziky.

Tyto webináře organizujeme pro naše klienty a akvizice, ale také pro vás, kolegy, abychom vám poskytli veškeré dostupné zdroje a know-how v rámci skupiny RENOMIA, které nás odlišují od konkurence, a pomohli vám k obchodnímu rozvoji se stávajícími a novými klienty. Je proto důležité, abychom ke zvacímu procesu na webináře přistupovali aktivně a personifikovaně. Naše podnikání je založeno na dobrých vztazích s klienty, proto jich využijme a spojme je s naším know-how, které máme v rámci lokálního tržního prostředí zcela výjimečné. Všechny webináře RENOMIA FORUM jsou pro naše klienty i akvizice zdarma, takže skutečně záleží jen na vás, zda jim tuto příležitost dozvědět se užitečné informace zprostředkujete.

Oddělení péče ve spolupráci s dalšími kolegy pro vás bude i nadále připravovat zajímavé příležitosti, které můžete využít k oslovení akvizic a prohloubení spolupráce se stávajícími klienty. Věříme, že je budete aktivně a rádi využívat.

Připravil Michael Dubský, ředitel oddělení péče RENOMIA GROUP

Další články: