Pro partnery C.S.CARGO nabízíme lepší pojistnou ochranu a nadstandardní ujednání

Využijte exkluzivní nabídku, kterou jsme pro Vás připravili ve spolupráci s pojišťovnou Allianz a společností C.S.CARGO.

Společnost C.S.CARGO si váží svých obchodních partnerů, a tak máte možnost získat k pojištění odpovědnosti dopravce u pojišťovny Allianz některá nadstandardní smluvní ujednání, která pojišťovna běžně nenabízí. Níže uvádíme dvě nejzajímavější.

Pozdní dodání

Pojistné krytí se vztahuje rovněž na finanční i věcné škody, uplatňované odesilatelem nebo příjemcem vůči dopravci v důsledku pozdního dodání zboží. Limitem plnění pro toto připojištění se rozumí částka dopravného u dotčené přepravy, maximální limit plnění za pojistné období je stanoven na 200 000 Kč.

Ujednání o ceně zboží pro některé obchodní řetězce, pivovary apod. v rámci likvidace

Ujednává se, že pro účely likvidace pojistných událostí se bude cena postiženého zboží uvedená na škodní faktuře (nebo na obdobném dokladu) vystavené obchodním řetězcem (resp. pivovarem) na dopravce považovat za cenu prodejní, přičemž 80 % této ceny bude pro účely pojištění považováno za běžnou tržní cenu, za kterou obchodní řetězec (resp. pivovar) zboží pořizuje. To neplatí v případě, že obchodní řetězec (resp. pivovar) potvrdí, že běžnou tržní cenou, za kterou zboží pořizuje, je právě cena uvedená na škodní faktuře (nebo na obdobném dokladu) vystavené obchodním řetězcem (resp. pivovarem) na dopravce.

Jana Hladíková

Máte zájem o tato nadstandardní smluvní ujednání či o konzultaci dalších možností, jak své pojištění odpovědnosti upravit dle Vašich aktuálních potřeb?

Kontaktujte Janu Hladíkovou, správce pojištění C.S.CARGO ve společnosti RENOMIA, která Vám se vším ochotně pomůže:

Jana Hladíková
senior account manager

M: +420 736 509 613
E: jana.hladikova@renomia.cz

RENOMIA, a. s. patří k předním pojišťovacím makléřům ve střední a východní Evropě a tým specialistů RENOMIA se věnuje pojištění dopravy, přepravy a právní ochrany již více než 20 let.

Zavoláme Vám zpět

Zajímá Vás více? Naši specialisté Vám rádi připraví konkrétní cenovou nabídku pojištění, která bude odpovídat Vašim potřebám a požadavkům.

Osobní údaje budou zpracovávány pouze pro dobu potřebnou pro vyřízení Vašeho dotazu. Více na stránce POOÚ.