Rádi se o Vás postaráme

Nadstandardní servis pro klienty je hlavním důvodem, proč jsme jedničkou na trhu. Chcete poznat skutečnou péči o klienta? S radostí zajistíme skvělé služby i Vám.

Vždy ve Vašem zájmu. 

Profesionální risk management

RENOMIA RISK MANAGEMENT je služba, která podporuje vaši prosperitu. S námi věnujete pozornost svému podnikání a my se postaráme o vše, co souvisí s prevencí, řízením a řešením rizik vašeho podnikání.

Risk manažer ve výrobě

Mezinárodní pojistné služby na celém světě

Podnikáte i mimo Českou republiku? Nebo plánujete rozšířit své podnikání do zahraničí? Se službami RENOMIA můžete počítat kdekoliv na světě.

Dvě ženy se dívají na rozsah služeb na mapě světa

Programy zaměstnaneckých benefitů

Našim klientům a jejich zaměstnancům poskytujeme benefity v podobě zvýhodněných programů pojištění a finančních produktů. Věděli jste, že spokojení zaměstnanci s kvalitními benefity jsou loajálnější k firmě, ve které pracují?

Dva pracovníci se dívají do tabletu

Likvidace škod s nejlepšími výsledky pro vás

Služby spojené s řešením škod jsou důležitou součástí proklientského přístupu společnosti RENOMIA. V rámci RENOMIA působí specializované oddělení likvidace škod. 

Likvidace škod

RENOMIA Digital Services – digitalizace klientských služeb

Naší prioritou je maximálně pohodlný přístup klientů k našim službám. Vytváříme nejnovější digitální platformy a řešení na pojistném trhu a podporujeme jedinečnou zákaznickou zkušenost.

Programátor sleduje na několika monitorech kód

Pomoc při získání dotací

Našim klientům pomáháme s pojistnou ochranou zdraví či majetku a také s rozvojem podnikání. GRANTEX dotace, dceřiná společnost RENOMIA, je tuzemskou jedničkou v dotačním poradenství.

Nejlepší pojistná řešení na trhu

Náš zájem o klienta nekončí uzavřením smlouvy o pojištění. Průběžně sledujeme vaše podnikání a navrhujeme aktualizace pojistných produktů podle možností měnícího se trhu.

Obchodní jednání

Vzdělávání, trendy a sdílení know-how

Je pro nás důležité, aby klienti byli kvalifikovanými partnery při jednání o výběru a následném využití pojistných produktů. Proto s nimi sdílíme své know-how a pomáháme jim se specializovanými vzdělávacími programy pro management i zaměstnance. 

Odborný seminář s lidmi poslouchá přednášejícího

Nadstandardní klientský přístup

Pojištěním naše služby nekončí. Průběžně se staráme o to, aby pojištění pokrylo všechna myslitelná rizika vašeho podnikání. Hloubková analýza podnikání klienta je základem pro návrh řešení všech vašich rizik pomocí nejlepších možných pojistných programů, jaké jsou dostupné u nás i na zahraničních trzích.

pojišťovací makléři na poradě ve formálním oděvu

Právník do kapsy

Zvyšte spokojenost a loajalitu Vašich zaměstnanců. Poskytněte jim jedinečnou službu "Právník do kapsy" za velmi atraktivních podmínek. 

Služby RENOMIA

Spoluprací s profesionály z RENOMIA získáte nejen kvalitní pojištění, ale i perfektní služby. Uvědomujeme si vaše potřeby a díky dlouholetému působení na trhu a mezinárodnímu zázemí jsme schopni pojistit vás kdekoliv na světě. Naši kolegové vám vytvoří řešení přesně na míru vašemu podnikání. 

Kancelářská budova Brno Holándská s logem RENOMIA
Miroslav Holub, obchodní ředitel RENOMIA

Pokud potřebujete zajistit naše služby nebo máte k tomuto tématu jakýkoliv dotaz, kontaktujte oddělení služeb pro klienty RENOMIA.

Michael Dubský
client services director
michael.dubsky@renomia.cz
+420 734 188 491