Nadstandardní klientský přístup

Pojištěním naše služby nekončí. Průběžně se staráme o to, aby pojištění pokrylo všechna myslitelná rizika vašeho podnikání. Hloubková analýza podnikání klienta je základem pro návrh řešení všech vašich rizik pomocí nejlepších možných pojistných programů, jaké jsou dostupné u nás i na zahraničních trzích.

RENOMIA při poskytování služeb v oblasti pojišťovnictví využívá znalostí a zkušeností z mnoha různých oborů. Při řešení pojištění máte vždy k dispozici ty nejlepší odborníky z řad našich specialistů v oblasti zajištění, likvidace, risk managementu, dalších souvisejících oborů a také díky spolupráci s partnery mimo pojišťovnictví v oblasti legislativy, vzdělávání, marketingu, krizového public relations managementu, technických oborů atd. 

RENOMIA věří v klientský přístup ve všech oblastech svého podnikání:

Díky rozboru pojistných událostí, havárií a příčin škod vám poskytneme užitečnou zpětnou vazbu, která je důležitá pro zajištění kvalitativního vývoje vašeho pojištění. 

Rádi Vám poskytneme bližší informace o rozsahu poskytovaných služeb.

Chcete více informací?

Robert Krátký, client services director

Michael Dubský


client services director
michael.dubsky@renomia.cz
+420 226 231 926
+420 734 188 491

Zavoláme Vám zpět

Naši specialisté vám rádi připraví konkrétní cenovou nabídku pojištění, která bude odpovídat vašim potřebám a požadavkům.

Dejte nám vědět

info@renomia.cz
+420 222 390 888

Osobní údaje budou zpracovávány pouze pro dobu potřebnou pro vyřízení Vašeho dotazu. Více na stránce ZOOU.