RENOMIA BENEFIT – Programy zaměstnaneckých benefitů

Našim klientům a jejich zaměstnancům poskytujeme benefity v podobě zvýhodněných programů pojištění a finančních produktů.

RENOMIA BENEFIT

Věděli jste, že spokojení zaměstnanci s kvalitními benefity jsou loajálnější k firmě, ve které pracují?

Zkušení odborníci RENOMIA BENEFIT poskytují firmám i jednotlivcům skvělý servis a předkládají jim nejvýhodnější pojistná a finanční řešení na míru. Prioritou je šetřit náklady a čas klientů a nabízet takové produkty, ke kterým běžný uživatel nemá přístup, takže možnost jejich využití prostřednictvím zaměstnavatele působí maximálně motivačně.

Služeb RENOMIA BENEFIT využívá celá řada významných zaměstnavatelů, jejich manažerů a zaměstnanců, profesní komory a asociace.

Pracovníci pobočky RENOMIA v Brně v kavárně kancelářské budovy

Zaměstnanecké programy RENOMIA BENEFIT můžete využít v následujících oblastech: 

TOP Management 

  • individualizované služby pro top management a členy statutárních orgánů společností
  • specializované produkty a nadstandardní péče

Skupinové pojištění

  • program pojištění jako řešení pro skupinu zaměstnanců
  • daňové optimalizace, odchylná ujednání, cenová zvýhodnění

Individuální služby
pro zaměstnance

  • nabídka individuálních produktů a služeb pro zaměstnance společností, on-line portál, finanční vzdělávání
  • pojištění, hypotéky, úvěry, investice

Jaké výhody získáte spoluprací s experty
z RENOMIA BENEFIT? 

Ušetříme Vám až 40 %

Zrevidujeme vaše smlouvy. Nabídneme vám speciální produkty za firemní ceny. Stačí ofotit smlouvu a poslat na adresu benefity@renomiabenefit.cz.

Hlídáme smlouvy za Vás

Věděli jste, že každá smlouva má výročí? Pokud ho nepropásnete, můžete si vyjednat lepší podmínky. A právě tohle děláme za vás. Hlídáme a hledáme to nejlepší.

Pomůžeme s vyřízením škody

Pokud jako náš klient řešíte s pojišťovnou výplatu za škodu a nejste spokojeni, nechte vše na našich likvidátorech. Jsou vždy na vaší straně.

Jak probíhá spolupráce s RENOMIA BENEFIT?

Právnická osoba

Analýza stávajícího zaměstnaneckého programu a rizik Návrh strategiedoporučení odpovídajícíVaší společnosti Řízení implementace programu a komunikace vůči zaměstnancům Pravidelná aktualizace programu Konzultace pro HR a zaměstnance, podpora při řešení pojistných událostí Komplexní administrace včetně reportingu 01 02 03 06 05 04

Fyzická osoba

Podíváme se v jaké se nacházíte životní situacia jaké jsou vaše potřeby Navrhneme vhodné řešenína míru Zajištení nejlepšího řešení na trhu Hlídáme výročí smluv za Vás, abyste měli vždy nejlepší podmínky Podpoříme Vás během řešení nadstandartních škod 01 02 03 05 04
Martin Loubr, ředitel RENOMIA BENEFIT

Pokud potřebujete zajistit služby v oblasti zaměstnaneckých benefitů, nebo máte k tomuto tématu jakýkoliv dotaz, kontaktujte RENOMIA BENEFIT

Aleš Nypl
ředitel provozu a péče o klienty RENOMIA BENEFIT
ales.nypl@renomiabenefit.cz
+420 606 794 294