Energetika

Aby energie investovaná do podnikání přinesla maximální využití.

ENERGETIKA je obor, který je v oblasti řízení rizik obzvlášť náročný na znalost oboru. Dlouholeté zkušenosti specialistů RENOMIA jsou pro klienty zárukou získání nejvýhodnějších specializovaných pojistných produktů a kvalitního servisu.

Specializace ENERGETIKA se soustřeďuje na pojištění v oblasti výroby a rozvodu elektřiny, plynu a tepla. Naši specialisté mají rozsáhlé zkušenosti v oblasti řízení rizik energetických společností. Na základě rizikové analýzy zpracují konkrétní návrh pojistného programu, který odpovídá požadavkům a potřebám konkrétního klienta.

Naše služby v oblasti pojištění energetiky:

Kvalitní pojistný program pro společnost působící v energetickém průmyslu je kombinací:

Díky našim zkušenostem a přímému přístupu na světové trhy pojištění a zajištění vám můžeme nabídnout služby i v oblasti těch nejnáročnějších pojistných rizik, jako jsou například jaderná rizika. RENOMIA disponuje vlastními zahraničními pobočkami a je členem předních světových sítí pojišťovacích zprostředkovatelů. Jsme připraveni poskytnout vám kvalitní služby, včetně likvidace pojistných událostí – takřka na celém světě.

Klíčová rizika energetických společností: 

  • omezené množství využitelných zdrojů
  • investiční náročnost odvětví
  • nestálost cen
  • změny počasí
  • legislativní změny
  • změny politických režimů
  • požadavky mezinárodních nátlakových skupin

Naši specialisté Vám rádi pomohou

Související produkty

Zavoláme Vám zpět

Zaujali jsme Vás? Rádi Vám poskytneme další informace a zpracujeme konkrétní nabídku vhodných řešení právě pro Vás. Dejte nám na sebe kontakt a my se Vám obratem ozveme.

Osobní údaje budou zpracovávány pouze pro dobu potřebnou pro vyřízení Vašeho dotazu. Více na stránce ZOOU.