Medical & Farmacie

Chráníte své pacienty, chraňte i sebe.

Zdravotnictví a farmacie jsou v oblasti podnikatelských rizik velmi exponované obory, ve kterých jde často o zdraví i o život. Proto jsou rizika v těchto oborech obzvlášť citlivými záležitostmi. Odbornost a zkušenosti našich expertů jsou tedy obzvlášť na místě.

Odborníci RENOMIA MEDICAL rádi sestaví komplexní pojistný program s nejlepšími pojistnými podmínkami na trhu pro špičková zdravotnická zařízení, provozy se specializovanou zdravotnickou péčí, výrobce zdravotnických prostředků a techniky, výrobce farmaceutických prostředků, distribuční farmaceutické firmy, lékárny i profesní asociace, spolky a komory. RENOMIA MEDICAL představuje komplexní služby v oblasti pojištění, likvidace škod a risk managementu.

RENOMIA nabízí detailní znalost oboru zdravotnictví a farmacie včetně pojištění u zahraničních pojistitelů a zajišťoven. Specialisté RENOMIA MEDICAL mají rozsáhlé zkušenosti s konkrétními pojistnými programy, takže jsou schopni poskytnout farmaceutickým firmám komplexní služby.

Specifická rizika v oblasti farmacie: 

  • pojištění skladovaných vzorků a zásob
  • pojištění přerušení provozu z důvodu poškození výzkumných vzorků
  • pojištění odpovědnosti za provádění klinických testů je speciálním pojistným produktem, který se vztahuje na:
    • škody na zdraví nebo životě pacientů v důsledku provádění klinického hodnocení, pokud za ně podle právních předpisů odpovídá zadavatel testu, sponzor nebo zkoušející
    • náklady spojené s právním zastoupením

Nároky na zajištění bezpečnosti léčiv jsou velmi vysoké. Největší riziko pro firmy v oblasti výzkumu, výroby a distribuce léčiv představuje poškození zdraví lidí nebo zvířat v souvislosti

Naši specialisté Vám rádi pomohou

Zavoláme Vám zpět

Zaujali jsme Vás? Rádi Vám poskytneme další informace a zpracujeme konkrétní nabídku vhodných řešení právě pro Vás. Dejte nám na sebe kontakt a my se Vám obratem ozveme.

Osobní údaje budou zpracovávány pouze pro dobu potřebnou pro vyřízení Vašeho dotazu. Více na stránce ZOOU.