Hutnictví

Hutnictví je obor podnikání, se kterým souvisí produkce většiny průmyslových podniků. RENOMIA ochrání všechna vaše rizika, včetně těch specifických pro hutnickou výrobu.

Na uhlí a oceli byla položena ekonomická spolupráce evropských zemí. Hutnictví jako strategický výrobní obor jde bohužel ruku v ruce s celou řadou rizik, a to kvůli vysoké energetické náročnosti, práci se žhavým tekutým kovem a vysoké míře závislosti na dodavatelích vstupních surovin. Kvalitní pojistný program společností působících v oboru hutnictví by proto měl být kombinací standardních a specifických druhů pojištění.

Specialisté RENOMIA mají dostatek zkušeností, aby klientům pomohli zvolit optimální kombinaci pojišťovacích produktů, podle jejich individuálních potřeb.

Klíčová rizika hutnictví: 

  • dovoz levné oceli ze zemí mimo Evropskou unii
  • vysoké investiční nároky na ekologizaci
  • surovinová závislost na dodavatelích koksovatelného uhlí, železné rudy a šrotu
  • strojní přerušení provozu
  • vysoké nároky na bezpečnost a ochranu zdraví při práci

Naši specialisté Vám rádi pomohou

Zavoláme Vám zpět

Naši specialisté vám rádi připraví konkrétní cenovou nabídku pojištění, která bude odpovídat vašim potřebám a požadavkům.

Dejte nám vědět

info@renomia.cz
+420 222 390 888

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku