Mezinárodní pojistné služby kdekoliv ve světě

Podnikáte i mimo Českou republiku? Nebo plánujete rozšířit své podnikání do zahraničí? Se službami RENOMIA můžete počítat kdekoliv na světě.

Vlastní mezinárodní oddělení

RENOMIA má vlastní mezinárodní oddělení, ve kterém pracují zkušení odborníci s dlouholetou praxí v oblasti pojišťovacích služeb na zahraničních trzích a v oblasti správy mezinárodních pojistných programů. 

Spravujeme stovky mezinárodních programů a mluvíme osmi světovými jazyky. Jsme uznávaným partnerem mnoha prestižních celosvětových makléřských sítí a díky tomu umíme najít nejlepší pojistná řešení šitá na míru potřebám klientů. 
práce v kanceláři
Pobočka RENOMIA Brno poskytující služby na celém světě

Služby na celém světě

Pobočky RENOMIA poskytují služby ve třinácti evropských zemích (Česká republika, Slovensko, Rakousko, Polsko, Bulharsko, Rumunsko, Maďarsko, Chorvatsko, Srbsko, Lotyšsko, Litva, Slovinsko, Bosna a Hercegovina). Kromě toho můžete využívat kvalitní služby a zkušenosti našich profesionálů takřka na celém světě. 

Díky spolupráci se specialisty RENOMIA získáte nejlepší podmínky pojištění a záruku plné informovanosti o vývoji cen a nejlepších podmínkách využití pojistných produktů. Spoluprací se společností RENOMIA získáváte partnera, který je respektovaný na globálním pojišťovacím trhu.

Regionální pokrytí

Založili jsme také unikátní servisní platformu RENOMIA EUROPEAN PARTNERS, díky které dokážeme v regionu střední a východní Evropy našim klientům a klientům mezinárodních partnerů poskytovat nejlepší služby. S ohledem na regionální pokrytí, rozsah poskytovaných služeb a jejich kvalitu je tento nástroj v našem regionu ojedinělý.
Vzděláváme se v zahraničí, do makléřského byznysu v regionu střední a východní Evropy přinášíme ty nejlepší světové trendy. Firmám přinášíme inovativní řešení.
RENOMIA EUROPEAN PARTNERS meeting v Praze

Mezinárodní zázemí RENOMIA umožní klientům:

  • profesionální asistenci v případě pojistné události v zahraničí
  • přístup ke konkurenčním nabídkám v rámci světových zajišťovacích trhů v případě pojištění velkých nebo speciálních rizik
  • komplexní pojištění v zahraničí (například pojištění pohledávek, pojištění investic, pojištění přepravy, cestovní pojištění a další typy pojištění podle vašich potřeb)
  • využití celosvětového pojistného krytí pro společnosti s působností a aktivitami v zahraničí
  • aktuální informace o vývoji světového pojišťovacího trhu a místní právní legislativě v mnoha zemích
  • rozvoj odborného know-how, semináře, vzdělávání v zahraničí
  • servis mezinárodních pojistných programů dle mezinárodních standardů a pravidel
  • zajišťování rizikových prohlídek v zahraničí a účast při samotných prohlídkách

Mezinárodní pojistné služby RENOMIA
oceňuje široké spektrum klientů:

Mezinárodní firmy

firmy, které chtějí mít všude jednoho poskytovatele, který jim garantuje stejnou kvalitu služeb, transparentní komunikaci a jednotný přístup na všech trzích, kde podnikají

Regionální šampioni

firmy, které expandují do zahraničí a chtějí v zahraničí využívat služby v kvalitě, na kterou jsou zvyklí z domácího trhu

Lokální firmy

firmy, kterým může v podnikání pomoci zahraniční řešení. Poskytneme jim nabídky, které nejsou dostupné na tuzemském trhu

Michal Holzer, global services director

Pokud potřebujete zajistit služby v zahraničí nebo máte k tomuto tématu jakýkoliv dotaz, kontaktujte mezinárodní oddělení RENOMIA.

Ing. Michal Holzer
global services director
michal.holzer@renomia.cz
+420 774 142 672