Private Equity

Vaše klíčové investice jsou s námi v bezpečí. Řízení rizik spojených s investicemi, akvizicemi a fúzemi je důležitou součástí podnikání v těchto oblastech. V partnerství s odborníky RENOMIA můžete zůstat v klidu a věnovat se plně rozvoji vašeho byznysu.

RENOMIA poskytuje služby v oblasti transakčních rizik (fúze a akvizice) klientům v oblasti investičních fondů (Private Equity) i soukromým, strategickým a institucionálním investorům.

Předmětem této pojistné specializace je vypracování pojistného due diligence a návrh podmínek pojištění W&I (Warranties & Indemnities) či Title Insurance.

Už samotná terminologie naznačuje, že tyto služby vyžadují zkušené a vysoce specializované profesionály, jakými specialisté z RENOMIA nepochybně jsou. Naši specialisté za sebou mají zkušenosti jak v oblasti prodeje největších českých firem, tak i menších rodinných společností.

Klíčová rizika v oblasti fúzí a akvizic: 

  • Nepravdivé skutečnosti uvedené prodávajícím při prodeji firmy
  • Nejasný titul vlastnictví nemovitosti
  • Vyplacení celé částky prodávajícímu až dle výkonnosti firmy

Naši specialisté Vám rádi pomohou

Související produkty

  • Title Insurance (pojištění titulů vlastnictví nemovitosti)
  • Warranties & Indemnities (pojištění prohlášení a záruk prodávajícího)
  • Portfoliové pojistné programy pro společnosti ve vlastnictví PE fondů

Zavoláme Vám zpět

Zaujali jsme Vás? Rádi Vám poskytneme další informace a zpracujeme konkrétní nabídku vhodných řešení právě pro Vás. Dejte nám na sebe kontakt a my se Vám obratem ozveme.

Osobní údaje budou zpracovávány pouze pro dobu potřebnou pro vyřízení Vašeho dotazu. Více na stránce ZOOU.