RENOMIA: Připojte se k nám 

RENOMIA GROUP je nejsilnější skupina pojišťovacích zprostředkovatelů v České republice. Hledáte silného partnera pro váš pojišťovací byznys nebo dokonce uvažujete o prodeji své makléřské firmy?

Pojďme společně růst

Nepalovi

Nabízíme Vám partnerství, které dlouhodobě zvýší hodnotu Vaší firmy – všechny naše společnosti rostou průměrně o 10 % ročně. Stanete se součástí RENOMIA GROUP, nejúspěšnější a nejsilnější skupiny v regionu střední a východní Evropy s vynikající mezinárodní reputací a s dlouhodobou vizí. Již 30 let dynamicky rosteme a rozvíjíme se, námi spravované pojistné přesáhlo 17,4 mld. Kč.

Rádi Vám poskytneme nejlepší know-how pro Váš rozvoj i špičkové zázemí a digitální nástroje pro Vaše zaměstnance a klienty. Společně zvolíme Vámi preferovaný způsob spolupráce a naše společné zapojení do budoucího úspěšného rozvoje Vaší firmy.

RENOMIA je...

  • největší pojišťovací makléř v regionu střední a východní Evropy, zajišťující služby kdekoliv na světě
  • česká rodinná firma, která si zakládá na hodnotách
  • digitální inovátor využívající online nástroje
  • společensky odpovědná firma a zaměstnavatel roku
RENOMIA GROUP v Evropě
„Pojďme se sejít a probrat naši společnou budoucnost. Budoucnost postavenou na hodnotách RENOMIA, společném růstu a zájmu o špičkovou péči o klienty.“
Ing. Vilém Matyáš, ředitel pro strategické spolupráce

Podnikatelský přístup a hodnoty

Máme 30 let zkušeností a úspěšně se stále rozvíjíme. Klíčovou pro nás od počátku zůstává služba klientovi ve špičkové kvalitě, vždy hájíme zájmy klientů. Dnes jsme největším makléřem založeným v CEE regionu a uznávanou značkou na celém trhu. Máme silnou firemní kulturu založenou na hodnotách a poslání.

Špičkové služby a moderní nástroje

Máme špičkové odborné a technické zázemí, 30 odborných specializací, profesionální risk management, likvidaci škod s nejlepšími výsledky pro klienty. Aktivně rozšiřujeme služby pro občany, majitele, manažery a zaměstnance našich firemních klientů zahrnující služby a produkty v oblasti pojištění a finančních služeb (úvěry, hypotéky). Neustále inovativně rozvíjíme vlastní IT systémy a moderní nástroje pro zaměstnance, zprostředkovatele a také klienty pro přehlednou správu jejich rizik.

Zkušený tým profesionálů

Máme špičkový TOP management – přes 40 zkušených manažerů schopných rozvíjet a podporovat další růst skupiny, na strategickém rozvoji i řízení některých projektů se aktivně podílí i akcionáři. Pečujeme o naše kolegy ve všech společnostech, podporujeme je v osobním růstu, máme propracovaný vzdělávací program.

70000

99

%

17400

milionů

81

Firemních klientů

Věrnost klientů

Spravované pojistné

Kanceláří v 31 zemích

350000

2500

65600

Individuálních klientů

Spolupracovníků

Zlikvidovaných škod ročně

Mezinárodní pozice a renomé

V rámci regionu CEE máme unikátní mezinárodní know-how, pro klienty analyzujeme a vybíráme nejlepší kombinaci pojistných produktů z celého světa. Díky velikosti a zkušenostem umíme vyjednat speciální a nadstandardní podmínky a máme přístup na klíčová světová pojišťovací centra (Londýn, New York, Shanghai…). Jsme členy mnoha celosvětových sítí, sdílíme zkušenosti s mnoha světovými TOP brokery.

Zkušenosti v oblasti partnerství a výsledky

Za posledních 10 let se naše rodina firem rozrostla o 14 společností, poskytujeme know-how a podporu všem společnostem skupiny, stávající i plánovaný průměrný růst dceřiných firem i celé skupiny je 10 % ročně.

Jsme připraveni na budoucí rozvoj

Máme například speciální oddělení digitálních služeb, špičkový tým, který připravuje RENOMIA GROUP na technologické změny v pojištění a podporuji zvyšování produktivity a nezbytného zefektivnění činností. Disponujeme online businessem, který vyžaduje velké investice a současně reaguje na budoucí digitální pojišťovací svět, a který podpoří prodej retailových produktů.

Máte zájem o spolupráci?
Kontaktujte prosím naše kolegy

Nabízíme Vám férové ocenění Vámi budované firmy a jasný dlouhodobý plán našeho společného podnikání. Na Vašem zvážení je výběr varianty dalšího Vašeho působení ve firmě, včetně nastavení odpovídajícího systému odměňování. Díky našemu zapojení do řízení společnosti Vám zůstane více času na Vaše blízké či koníčky.

Chcete prodat podíl nebo dokonce celou firmu?

Chcete zůstat nezávislí, ale působit pod značkou jedničky na trhu?

Ing. Vilém Matyáš
ředitel pro strategickou spolupráci RENOMIA
tel: +420 724 248 883
email: vilem.matyas@renomia.cz
web: www.renomia.cz

Ing. Renáta Bělíková
ředitelka pro partnerské spolupráce RENOMIA NETWORK
tel: +420 731 127 285
email: renata.belikova@renomianet.cz
web: www.renomianet.cz