Auditorské služby

Zajistíme optimální krytí všech rizik, které se týkají vašeho povolání, abyste se mohli v klidu věnovat práci pro vaše klienty.

Na auditory a auditorské společnosti jsou kladeny speciální nároky zejména v oblasti odpovědnosti za škodu, kterou mohou způsobit v souvislosti s výkonem auditorské činnosti. Aby byla zajištěna ochrana klientů, ukládá zákon všem auditorům a auditorským společnostem povinnost uzavřít pojištění profesní odpovědnosti za škody. Specialisté RENOMIA vám pomohou nastavit toto pojištění tak, aby krylo všechna rizika podle vašich individuálních potřeb, i nad rámec základního zákonného pojištění.

Pojištění profesní odpovědnosti za škody se vztahuje na:

  • finanční škody, které byly způsobeny klientům v důsledku porušení právních povinností plynoucích z profesních předpisů a obecných právních norem

  • náklady spojené s právním zastoupením

Klíčová rizika auditorských služeb: 

  • škody na dokladech převzatých v souvislosti s výkonem auditora (např. na účetních knihách);
  • škody na životě, zdraví a majetku třetích osob z titulu obecné odpovědnosti za škody, k nimž může dojít při provozu kanceláře auditora
  • škody způsobené auditorskou činností vykonávanou pro mateřské, dceřiné společnosti nebo jiné blízké subjekty

Naši specialisté Vám rádi pomohou

Zavoláme Vám zpět

Zaujali jsme Vás? Rádi Vám poskytneme další informace a zpracujeme konkrétní nabídku vhodných řešení právě pro Vás. Dejte nám na sebe kontakt a my se Vám obratem ozveme.

Osobní údaje budou zpracovávány pouze pro dobu potřebnou pro vyřízení Vašeho dotazu. Více na stránce ZOOU.