Advokacie

Zajistíme optimální krytí všech rizik, která Vás mohou ohrozit při výkonu Vaší práce, abyste se mohli bez obav věnovat kauzám svých klientů.

Za největší riziko při výkonu činnosti advokáta lze označit vznesení nároku na náhradu škody z titulu odpovědnosti za škody způsobené v souvislosti s výkonem advokacie. K zajištění ochrany klientů advokátů a k snadné vymahatelnosti jejich nároků stanoví zákon všem advokátům povinnost uzavřít pojištění profesní odpovědnosti za škody.

Specialisté RENOMIA Vám pomohou s nastavením pojistné smlouvy tak, aby pokryla všechna rizika podle Vaší specializace i nad rámec zákonného pojištění a odpovídala Vašim individuálním potřebám. V této oblasti máme dlouholeté zkušenosti a tým našich odborníků Vám předestře různé varianty řešení a případných připojištění a pomůže Vám sestavit optimální pojistný program.

Naši specialisté Vám rádi pomohou

Zavoláme Vám zpět

Zaujali jsme Vás? Rádi Vám poskytneme další informace a zpracujeme konkrétní nabídku vhodných řešení právě pro Vás. Dejte nám na sebe kontakt a my se Vám obratem ozveme.

Osobní údaje budou zpracovávány pouze pro dobu potřebnou pro vyřízení Vašeho dotazu. Více na stránce ZOOU.