RENOMIA FORUM 

Webinář: Jak na riziko odpovědnosti členů orgánů?

Kdy: 25. 3. 2021 od 10:00 do 11:00  

Kde: online na platformě Zoom

Registrace na webinář je již ukončena. Těšíme se na Vás! 

Co se na webináři dozvíte ? 

Jako členové statutárních orgánů společnosti jste často vystaveni velkému stresu. Nejen proto, že Vaše rozhodnutí mohou mít pro Vaši společnost nedozírné následky, ale také proto, že za způsobenou škodu odpovídáte celým svým majetkem. V čem Vám tedy webinář může například pomoci? 

  • Dozvíte se, jak minimalizovat rizika, která vyplývají z Vaší funkce.

  • Zjistíte, kdo může být poškozen manažerským pochybením a v jakých oblastech.
  • Představíme Vám trendy v oblasti pojištění odpovědnosti managementu a jak se na trh promítají dopady pandemie covid-19.
  • Na příkladech z praxe Vám ukážeme, jak lze rizika efektivně ošetřit a mnoho dalšího. 

Webinářem Vás provedou:

Michal Pilecký je zkušený profesionál s více než dvacetiletou praxí v oboru pojišťovnictví se zaměřením zejména na pojištění finančních rizik. Ve společnosti RENOMIA je zodpovědný za pojištění odpovědnosti členů orgánů (D&O). Michal má bohaté zkušenosti ze svého působení jak na straně pojistitelů, tak u makléřských firem s přesahem do zahraničí.

Michael Dubský je ředitelem oddělení péče o klienty RENOMIA GROUP. V pojišťovnictví působí více než 10 let. Michael se v RENOMIA věnuje zejména přenášení mezinárodních zkušeností a řešení na tuzemský trh a zároveň zastřešuje unikátní mezinárodní platformu IBC (International Broking Centre), která našim tuzemským i mezinárodním klientům pomáhá s umístěním velkých složitých rizik v zahraničí, včetně tvorby mezinárodních pojistných programů.

Těšíme se na Vás již 25. 3. v 10 hodin!