Mezinárodní pojistné služby na celém světě

Podnikáte i mimo Českou republiku? Nebo plánujete rozšířit své podnikání do zahraničí? Se službami RENOMIA můžete počítat kdekoliv na světě.

RENOMIA má vlastní mezinárodní oddělení, ve kterém pracují zkušení odborníci s dlouholetou praxí v oblasti pojišťovacích služeb na zahraničních trzích a v oblasti správy mezinárodních pojistných programů. 

Společnosti patřící do RENOMIA GROUP poskytují služby v osmi evropských zemích (Česká Republika, Slovensko, Bulharsko, Rumunsko, Maďarsko, Chorvatsko, Srbsko a Lotyšsko). Kromě toho můžete využívat kvalitní služby a zkušenosti našich profesionálů takřka na celém světě. 

Díky spolupráci se specialisty RENOMIA získáte nejlepší podmínky pojištění a záruku plné informovanosti o vývoji cen a nejlepších podmínkách využití pojistných produktů. Spoluprací se společností RENOMIA získáváte partnera, který je respektovaný na globálním pojišťovacím trhu.

Spravujeme stovky mezinárodních programů a mluvíme osmi světovými jazyky. Jsme uznávaným partnerem mnoha prestižních celosvětových makléřských sítí a díky tomu umíme najít nejlepší zahraniční pojistná řešení šitá na míru potřebám klientů. 

Mezinárodní zázemí RENOMIA umožní klientům:

 • profesionální asistenci v případě pojistné události v zahraničí
 • přístup ke konkurenčním nabídkám v rámci světových zajišťovacích trhů v případě pojištění velkých nebo speciálních rizik
 • komplexní pojištění v zahraničí (například pojištění pohledávek, pojištění investic, pojištění přepravy, cestovní pojištění a další typy pojištění podle vašich potřeb)
 • využití celosvětového pojistného krytí pro společnosti s působností a aktivitami v zahraničí
 • aktuální informace o vývoji světového pojišťovacího trhu a místní právní legislativě v mnoha zemích
 • rozvoj odborného know-how, semináře, vzdělávání v zahraničí
 • servis mezinárodních pojistných programů dle mezinárodních standardů a pravidel
 • zajišťování rizikových prohlídek v zahraničí a účast při samotných prohlídkách

Mezinárodní pojistné služby RENOMIA oceňuje široké spektrum klientů:

 • mezinárodní firmy, které chtějí mít všude jednoho poskytovatele, který jim garantuje stejnou kvalitu služeb, transparentní komunikaci a jednotný přístup na všech trzích, kde podnikají
 • regionální šampioni – firmy, které expandují do zahraničí a chtějí v zahraničí využívat služby v kvalitě, na kterou jsou zvyklí z domácího trhu
 • lokální firmy, kterým může v podnikání pomoci zahraniční řešení. Poskytneme jim nabídky, které nejsou dostupné na tuzemském trhu

Pokud potřebujete zajistit služby v zahraničí nebo máte k tomuto tématu jakýkoliv dotaz, kontaktujte mezinárodní oddělení RENOMIA.

Chcete více informací?

Michal Holzer, global services director, RENOMIA

Ing. Michal Holzer
global services director
michal.holzer@renomia.cz
+420 724 111 102

Zavoláme Vám zpět

Naši specialisté vám rádi připraví konkrétní cenovou nabídku pojištění, která bude odpovídat vašim potřebám a požadavkům.

Dejte nám vědět

info@renomia.cz
+420 222 390 888

Osobní údaje budou zpracovávány pouze pro dobu potřebnou pro vyřízení Vašeho dotazu. Více na stránce ZOOU.