RENOMIA FORUM 

Webinář: Riziko platební neschopnosti roste – jak se před ním chránit 

Kdy: 6. 5. 2021 od 16:00 do 17:00  

Kde: online na platformě Zoom

Registrace na webinář je již ukončena. Těšíme se na Vás! 

Co se na webináři dozvíte? 

Globální pandemie vnesla do řady průmyslových odvětví nejistotu, zpřetrhala existující prověřené obchodní vztahy a umocnila rizika související s úhradou pohledávek.

  • Podělíme se s Vámi o náš pohled na budoucí vývoj ekonomiky, zejména v oblasti pohledávek z obchodního styku, s důrazem na narůstající riziko insolvencí.
  • Budeme s Vámi sdílet pohled úvěrových pojistitelů na rizikovost jednotlivých sektorů podnikání a vybraných významných exportních teritorií.
  • Představíme Vám naše zkušenosti a poznatky, jak účinně omezit riziko vzniku nedobytných pohledávek.
  • Uvedeme řadu praktických příkladů, jak lze využít pojištění pohledávek pro prevenci rizika vzniku nedobytných pohledávek nebo jak toto stávající pojištění dále vylepšit.

Webinářem Vás provedou:

Hynek Rasocha patří k nejzkušenějším odborníkům v oblasti pojištění pohledávek v ČR. V pojišťovnictví v oblasti firemní klientely pracuje od roku 1989, posléze se začal specializovat na pojištění pohledávek a záruk a významně se podílel na zavádění a rozvoji tohoto pojištění v tuzemsku. Ve společnosti RENOMIA, kde působí od září 2013, vede odborné oddělení Trade Credit specializované právě na pojištění pohledávek a záruk.

Richard Rebroš stojí v čele RENOMIA Trade Credit na Slovensku. V pojišťovnictví začínal v roce 2013 v mezinárodní pojišťovně zaměřené na pojištění pohledávek, a také v RENOMIA se od roku 2016 věnuje primárně řízení kreditních rizik našich klientů. V komunikaci s nimi rád využívá praktické příklady, a také svou detailní znalost pojistných produktů a praktické zkušenosti z tvorby individualizovaných pojistných řešení.

Těšíme se na Vás již 6. 5. v 16 hodin!