přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Aktuality

Nové webové stránky RENOMIA Bulharsko a RENOMIA Maďarsko

RENOMIA spustila v úterý 3. září novou verzi webových stránek www.renomia.bg a www.renomia.hu, které zaujmou moderním vzhledem i obsahem.

Spuštění nových webových stránek zahraničních poboček RENOMIA v Bulharsku a Maďarsku jen potvrzuje důraz RENOMIA na stálý rozvoj.

Nový vzhled stránek www.renomia.bg a www.renomia.hu je dalším krokem ve vylepšování webových prezentací RENOMIA a zároveň v přiblížení stránek jejich návštěvníkům. Stejně jako v případě úprav ostatních webů, i zde znamená změna posun vpřed nejen po grafické a technické, ale především po obsahové stránce. Nový vzhled odpovídá uživatelským požadavkům, je moderní, vzdušný a přehledný.

„Věříme, že nová verze bulharského a maďarského webu bude pro návštěvníky přehledná, atraktivní a poslouží jim zejména v rychlé orientaci nabízených služeb RENOMIA,“ okomentoval změnu Pavel Nepala, managing partner RENOMIA. „Tím však naše práce nekončí, i nadále pokračujeme na dalším rozvoji všech našich webových prezentací.“

Kontakt pro média

Jakub Salát
Senior manažer komunikace a PR
jakub.salat@renomia.cz 
+420 724 012 685

Přihlášení klienta
nebo zavřít

Contact.renomia Contact.renomia je zabezpečený webový portál pro klienty RENOMIA. Nabízí jednoduchý a pohodlný přístup k informacím o Vašem pojištění.