Posílení pozice na trhu - RENOMIA se stává majitelem VPV Bohemia

RENOMIA, a. s., největší česká pojišťovací makléřská společnost, se stala 80% společníkem pojišťovací makléřské společnosti VPV Bohemia s.r.o. se sídlem v Ostravě.

VPV Bohemia s.r.o. je stabilní společností působící na pojišťovacím trhu od roku 2002. Specializuje se zejména na oblast dopravy a malých či středních podniků. Spravované pojistné společnosti dosahuje téměř 60 mil Kč. 
 
Společnost bude na trhu nadále působit pod svým názvem VPV Bohemia s.r.o. Její dosavadní vlastníci, Vítězslava Kuchařová a Petr Swider, zůstávají 20% spoluvlastníky a budou se aktivně podílet na dalším rozvoji firmy. K tomu využijí silné zázemí a zkušenosti RENOMIA jak v České republice, tak v zahraničí. Velmi úzce budou spolupracovat s naší ostravskou pobočkou, jejíž ředitel Václav Kobliha byl jmenován jednatelem společnosti. 
 
VPV Bohemia s.r.o. se vstupem RENOMIA stala součástí RENOMIA GROUP, největší skupiny pojišťovacích makléřů na českém trhu, která dále zahrnuje dceřiné společnosti, majetkově propojené firmy a členy franšízové sítě RENOMIA NETWORK. Zprostředkované pojistné RENOMIA GROUP činí téměř 7 miliard korun.