RENOMIA AGRO představila na tradičním setkání nové služby pro zemědělce


09. listopadu 2021

Po roční pauze vynucené pandemií se v polovině října opět uskutečnilo setkání U tří věžiček, na němž RENOMIA AGRO přivítala své nejvýznamnější partnery zabývající se zemědělským pojištěním a nově také dotačními službami či technologiemi pro tzv. chytré zemědělství.

Tradiční zemědělské setkání RENOMIA AGRO bylo opět i příležitostí pro pojistitele představit svou zemědělskou nabídku makléřům, kteří pod hlavičkou RENOMIA či jako členové franšízové sítě RENOMIA NETWORK poskytují služby významné části zemědělských podnikatelů v ČR.

RENOMIA AGRO je zároveň aktivním členem nejrůznějších profesních asociací a sdružení a její zástupci, zejména pak ředitel Jiří Havelka, působí také v řadě poradních orgánů státní správy. Díky tomu je RENOMIA důležitým hráčem, který pomáhá vytvářet lepší podmínky pro rozvoj zemědělského podnikání v ČR.

Na setkání u Jihlavy se letos sešla více než stovka makléřů z celé ČR a ze Slovenska, aby sdíleli své zkušenosti a vyslechli si prezentace pojišťoven, které nabízejí produkty pro zemědělce – Generali České pojišťovny, Hasičské vzájemné pojišťovny, ČSOB Pojišťovny a dále pojišťoven Allianz a Agra.

RENOMIA na setkání představila také dvě nové služby pro naše zemědělské klienty. Díky dotačnímu poradenství, které poskytuje naše nová dceřiná společnost GRANTEX dotace, a nabídce technologií pro digitalizaci zemědělské výroby od Agdata je nyní RENOMIA nejkomplexnějším poskytovatelem služeb pro zemědělské podnikatele v České republice. Zájem mezi makléři o debaty se zástupci obou firem byl velký a z oficiální části setkání se přenesl i do té večerní, neformální. Věříme, že i díky tomu se bude agro segment RENOMIA i dále úspěšně rozvíjet a kvalitu i rozsah našich služeb ocení naši stávající i budoucí klienti.

Další články: