RENOMIA se aktivně zapojila do akce TERIBEAR, zaměstnanci naběhali přes 2 400 km!

Po roce jsme se opět stali partnery charitativního happeningu TERIBEAR a společně s našimi kolegy pomohli rozhýbat Prahu. Téměř 160 000 km naběhala a nachodila veřejnost v letenských sadech a tím přispěla Nadaci Terezy Maxové neuvěřitelných 8 milionů korun, dvakrát více než při loňském ročníku. Peníze budou putovat především týraným dětem, ohroženým těhotným maminkám nebo celým rodinám v nouzi. RENOMIA je dlouholetým partnerem Nadace i charitativního běhu.

Na deset dní se z Letné stal nejvyhledávanější pražský běžecký okruh. Za každý uběhnutý nebo ušlý kilometr věnovali totiž partneři akce 50 Kč Nadaci Terezy Maxové. A zástupci RENOMIA u toho nemohli chybět. Téměř stovka kolegů se na Letnou vydali pomoci dobré věci a dohromady uběhli a ušli neuvěřitelných 2 395 km, což je vzdálenost z Prahy do Říma a ještě zpět. RENOMIA tak obsadila výborné sedmé místo v celkovém pořadí desítek týmů, mezi firmami skončila na třetím místě! Díky našemu úsilí jsme mohli nadaci věnovat téměř 120 000 Kč.

Akce přilákala i mnoho rodinných příslušníků našich kolegů, kteří takto sportovně strávili nejedno odpoledne, ale dokonce i celé víkendy. Rekordmanem se stal Petr Šustek z naší dceřinné společnosti BRITANIKA, který uběhl 340 km a sám tak přispěl 17 000 Kč. Na akci se několikrát zašla podívat i paní ředitelka Jiřina Nepalová a pomohla poctivými dvaceti pěti kilometry.

Návštěvníci happeningu měli možnost navštívit stánek, kde si mohli na chvíli odpočinout a drobně se občerstvit. RENOMIA navíc připravila soutěž, v rámci které se mohli zájemci vyfotit s naší surikatou, maskotem nového projektu SURI, a vyhrát tak poukaz na nákupy do obchodního centra Palladium.

Celá akce sklidila mezi zaměstnanci velký úspěch a již nyní se těšíme na příští ročník.