Koronavirus COVID-19

Koronavirus COVID-19 – důvod k obezřetnosti

Náš svět i naše pracovní prostředí jsou propojené více než kdykoliv předtím. To je ideální pro efektivitu a rychlost globálního podnikání, ovšem zvýšená konektivita může znamenat také zvýšené riziko, když se jakákoliv epidemie změní v pandemii.

S rostoucí četností výskytu virových i jiných onemocnění by každá společnost měla přijmout opatření na ochranu zdraví a dobrých pracovních podmínek svých zaměstnanců a minimalizovat tak narušení podnikání v případě krize.

Tým RENOMIA složený z risk managerů a specialistů na jednotlivé druhy pojištění připravil souhrnné informace o koronaviru, možných dopadech na podnikání a preventivních opatřeních.

Našim klientům pomáháme v následujících oblastech:

  • Zmapujeme ošetření rizik ve stávajícím pojistném programu.
  • Navrhneme řešení s ohledem na stávající situaci na trhu.
  • Poskytneme odbornou pomoc při plánovaní kontinuity provozu (BCP).
  • Aktivně pomáháme při řešení škod včetně zmírnění případných následků.

Pokud máte jakékoliv dotazy ke svému pojištění, neváhejte se obrátit na Vaši kontaktní osobu v RENOMIA, případně na Michaela Dubského (michael.dubsky@renomia.cz). S otázkami týkajícími se soukromých pojištění nebo zaměstnaneckých benefitů se pak můžete obracet na Martina Loubra (martin.loubr@renomia.cz). K dispozici je Vám také naše kontaktní centrum na telefonním čísle +420 222 390 888.


Zavoláme Vám zpět

Dejte nám vědět

info@renomia.cz
+420 222 390 888

Osobní údaje budou zpracovávány pouze pro dobu potřebnou pro vyřízení Vašeho dotazu. Více na stránce ZOOU.