Jiřina Nepalová je jednou z nejvlivnějších žen Česka

Jiřina Nepalová, ředitelka a zakladatelka společnosti RENOMIA, a. s., největší české pojišťovací makléřské společnosti, opět potvrdila své postavení jedné z nejvlivnějších žen tuzemského byznysu, když ji prestižní časopis Forbes zařadil na dvanácté místo žebříčku padesáti nejvlivnějších žen Česka.

Již potřetí za sebou sestavil časopis Forbes žebříček padesáti nejvlivnějších žen Česka, který zahrnuje jak Češky působící u nás i v zahraničí, tak také cizinky, které zde žijí a pracují. Jedná se například o podnikatelky, ženy z veřejné správy, neziskové sféry, manažerky, celebrity. Při sestavování pořadí hraje svou roli finanční situace firem, nadací, neziskovek, které vybrané ženy vlastní či řídí, a dále také mediální, politický a sociální potenciál v posledních dvanácti měsících.

Letošní dvanácté místo je posunem o sedm míst nahoru oproti loňskému roku, v porovnání s prvním ročníkem žebříčku dokonce o čtrnáct míst. Je tedy patrné, že stále se zlepšující umístění paní ředitelky jde ruku v ruce s kontinuálním vývojem RENOMIA.

„Na tento individuální úspěch paní ředitelky jsme velmi hrdí i proto, že je důkazem silného postavení RENOMIA. Srdečně jí tímto gratuluji,“ okomentoval Pavel Nepala, managing partner společnosti.