Jiřina Nepalová mezi nejvlivnějšími ženami Česka

Jiřina Nepalová, ředitelka a zakladatelka společnosti RENOMIA, a. s., největší české pojišťovací makléřské společnosti, předsedkyně Asociace českých pojišťovacích makléřů, je jednou z nejvlivnějších žen Česka.

Česká verze prestižního světového časopisu Forbes sestavila historicky první žebříček padesáti nejvlivnějších žen Česka, který zahrnuje Češky působící u nás i v zahraničí, ale také cizinky, jež tu žijí a pracují. Šlo např. o manažerky, podnikatelky, ženy z veřejné správy, neziskové sféry, političky, celebrity. Rovněž bylo přihlíženo k finanční situaci firem, nadací, neziskovek, které vlastní či řídí, i k mediálnímu, politickému a sociálnímu potenciálu v posledních dvanácti měsících.

Jiřina Nepalová se umístila na krásném dvacátém šestém místě mezi ženami jakou jsou Madeleine Albright, Libuše Šmuclerová, Karolína Peake, Meda Mládková, Dana Drábová a další. Slavnostní ocenění proběhlo formou galavečera v pražském hotelu Mandarin Oriental, kde byli přítomni také zástupci vlády a parlamentu České republiky.

„Tohoto ocenění si velmi vážím. Umístění mezi tak významnými ženami je pro mne velkou ctí. Ráda bych však doplnila, že na tomto úspěchu se podílí všichni z týmu RENOMIA. Děkuji všem svým kolegyním a kolegům za jejich poctivou práci,“ dodala Jiřina Nepalová.