Jiřina Nepalová opět mezi nejvlivnějšími ženami ČR

Jiřina Nepalová, ředitelka a zakladatelka RENOMIA, a. s., největší středoevropské poradenské a pojišťovací makléřské společnosti, byla již popáté vyhlášena jednou z nejvlivnějších žen v České republice.

V tomto žebříčku 75 žen, který vyhlašuje česká verze časopisu Forbes, obsadila letos čtrnácté místo a v žebříčku se umisťuje každoročně od prvního ročníku v roce 2012. Poslední tři roky se paní ředitelka umisťuje mezi TOP 15 nejvlivnějšími ženami. Časopis Forbes každoročně rozhoduje o tom, kdo se z celkového počtu 300 nejvlivnějších žen dostane do žebříčku. A to na základě precizní metodiky amerického Forbesu, která sleduje ukazatele, jako jsou obrat, zisk, klientela, zaměstnanci, zahraničí expanze, nové akvizice a další. S výběrem žen z nejrůznějších oborů a profesí (podnikatelky, manažerky, ženy ve veřejné sféře, finančnictví, neziskovém sektoru, sportu či justici) pomáhají také odborníci a znalci jednotlivých odvětví.  

„Být mezi 75 nejvlivnějšími ženami České republiky je pro mne velkou ctí, která je umocněná tím, že žebříček vyhlašuje tak prestižní médium, jakým je časopis Forbes. Ocenění se týká nejen mé osoby, ale celé společnosti RENOMIA a všech jejich zaměstnanců – bez nich bychom mohli těžko vybudovat tak úspěšnou poradenskou společnost,“ říká k ocenění Jiřina Nepalová.  

Paní ředitelka Nepalová odpovídala i v anketě s ostatními laureátkami na téma nejcennější rady, kterou kdy dostala během podnikání a co sama radí svým synům. V odpovědích se zaměřila na klíčovou prioritu, kterou je důvěra a spokojenost klientů se službami RENOMIA. Za důležité považuje firemní kulturu a hodnoty  RENOMIA, které jsou spolu s profesními znalostmi a zkušenostmi z oboru základem úspěchu společnosti. Vážit si dobré práce zaměstnanců je pro ni samozřejmostí.