Jiřina Nepalová pošesté mezi nejvlivnějšími ženami ČR

Jiřina Nepalová, ředitelka a zakladatelka společnosti RENOMIA, byla již pošesté vyhlášena jednou z nejvlivnějších žen v České republice. V tomto žebříčku, který vyhlašuje česká verze časopisu Forbes, se letos poprvé umístilo 100 žen. Jiřina Nepalová letos obsadila sedmnácté místo a v žebříčku se na významných pozicích umisťuje od prvního ročníku v roce 2012.

Časopis Forbes každoročně rozhoduje o tom, kdo se z celkového počtu 300 nejvlivnějších žen dostane do žebříčku. A to na základě precizní metodiky amerického Forbesu, která sleduje ukazatele, jako jsou obrat, zisk, klientela, zaměstnanci, zahraničí expanze, nové akvizice a další. S výběrem žen z nejrůznějších oborů a profesí (podnikatelky, manažerky, ženy ve veřejné sféře, finančnictví, neziskovém sektoru, sportu či justici) pomáhají také odborníci a znalci jednotlivých odvětví.

„Být mezi 100 nejvlivnějšími ženami České republiky je pro mne velkou ctí. Časopis Forbes patří mezi nejprestižnější média, která v České republice vychází. Žebříček vnímám jako ocenění celé společnosti RENOMIA a všech jejich zaměstnanců, kterým tímto velmi děkuji – bez nich bychom mohli těžko vybudovat tak úspěšnou společnost,“ říká Jiřina Nepalová, ředitelka společnosti RENOMIA.

Paní ředitelka Nepalová v aktuálním vydání časopisu odpověděla i v anketě s ostatními laureátkami na téma nejcennější rady, kterou kdy dostala během podnikání a co by poradila začínajícím podnikatelům. Odpovědí je její oblíbené motto: „Když chcete něčeho dosáhnout, mějte oči dokořán, soustřeďte se a ujišťujte se, že opravdu víte, co chcete. Do terče se nikdo netrefil se zavřenýma očima.“

Aktuální vydání časopisu Forbes zakoupíte na stáncích nebo v e-​shopu vydavatelství od 3. listopadu 2017.