Jiřina Nepalová vyhlášena jednou z TOP žen Česka 2016

Top ženy Česka 2016 | Jiřina Nepalová

Jiřina Nepalová, zakladatelka a ředitelka RENOMIA, a. s., byla 23. ledna ve Fóru Karlín během slavnostního galavečera oceněna jako jedna z TOP žen Česka 2016.

Prestižní anketu každoročně vyhlašují Hospodářské noviny pod záštitou vydavatelství Economia. V letošním, v pořadí již dvanáctém, ročníku soutěže bylo zvoleno 50 nejvýznamnějších dam z byznysu a veřejné sféry.

Jiřina Nepalová se umístila v kategorii TOP 25 žen Česka v byznysu, ve které bylo nominováno přes 300 úspěšných manažerek a podnikatelek. Nejúspěšnější ženy vybírala odborná porota složená z osobností byznysu, veřejné sféry, zástupců mediálního domu Economia a významných personalistů a headhunterů.

„Ocenění od společnosti Economia si velmi vážím a vnímám ho jako uznání nejen své práce a dlouhodobě dosahovaných výsledků, ale také práce všech kolegyň a kolegů v RENOMIA. Věřím, že porotu zaujaly i naše hodnoty jako jsou dobré vztahy, rozvoj či spolehlivost, kterými se já a celá naše společnost dlouhodobě řídíme,“ říká k ocenění Jiřina Nepalová.

Běžná verze časopisu je k zakoupení na stáncích od 24. ledna 2017. Na obrázku vidíte speciální edici magazínu připravenou pro společnost RENOMIA.