RENOMIA opět pomáhá TERIBEAR

Už šestým rokem jsme letos v RENOMIA GROUP pomáhali znevýhodněným dětem v rámci sportovně-charitativní akce TERIBEAR. Jak se nám dařilo?

Běhalo se a chodilo celkem 24 dní. Přesně tak dlouho trvalo, než se na kontě pomoci pro děti z dětských domovů a neúplných rodin sešlo 10 milionů korun. V týmu RENOMIA nás bylo 71, dohromady jsme urazili neuvěřitelných 6 500 kilometrů a nejlepší z nás zvládl více než 700 kilometrů – to je úctyhodný výkon a taky spousta peněz, když uvážíme, že co kilometr, to 10 Kč na konto TERIBEAR! O více než 4 tisíce kilometrů jsme překonali náš loňský výsledek a zaslouženě jsme mezi týmy skončili na krásném 15. místě. Pro příští rok tak máme laťku nastavenou pěkně vysoko.

Především jsme ale dokázali společně pomoci tam, kde je třeba. Nejen jako firemní partner, ale i jako jeden tým. Toho si nesmírně vážíme a všem zaměstnancům a spolupracovníkům, kteří se do akce zapojili, moc děkujeme.

Jako velká a silná firma věříme, že pomáhat druhým je privilegium, kterého se nám dostalo díky našemu úspěchu. Jsme partnerem celé řady organizací a akcí a máme i vlastní nadaci Hlas srdce. Velmi si vážíme patronky Terezy Maxové i celého jejího týmu a jsme hrdí, že můžeme být součástí projektu TERIBEAR.
 

Těšíme se na příští ročník!