Management RENOMIA se účastnil workshopu Rockefeller Habits

Na přelomu května a června se v hotelu Radisson Blue Alcron v Praze uskutečnil mezinárodní workshop Rockefeller Habits (Rockefellerovy zvyky) určený manažerům společností, které chtějí růst a posunovat se ve svém vývoji.

Cílem workshopu bylo inspirovat se ze zkušeností špičkových odborníků, leaderů a majitelů úspěšných světových firem. Vybraná témata průběžně odpovídala na otázky, jak se dále rozvíjet, co je možné vylepšit a co dělat pro stále zvyšující se prosperitu. Praktické příklady vycházely z ověřených znalostí a zvyklostí společností jako jsou Dell, Starbucks, FedEx, Goldman Sachs, Apple. Celý program vedl světově proslulý „Growth Guru“ Verne Harnish, autor bestselleru „Mastering the Rockefeller Habits“, sloupkař Fortune.com, zakladatel a ředitel vzdělávací společnosti Gazelles.

Vzhledem k přítomnosti mezinárodních účastníků pocházejících například z Německa, Kanady, Albánie, Turecka a Ukrajiny, probíhal celý workshop i diskuse v angličtině. Jedním ze zástupců RENOMIA byl Pavel Nepala, Managing Partner, který akci hodnotil slovy: „Jsem opravdu rád, že jsme zde byli s týmem RENOMIA a mohli společně získat neocenitelné zkušenosti, to nejlepší ze světa. Toto sdílení zkušeností je příkladem našeho zapojení do globálního obchodu. Odnáším si velké množství podnětů a nápadů. Velmi mne zaujala témata týkající se lidských zdrojů, služby pro klienty a strategie, na kterých v současné době intenzivně pracujeme.“