RENOMIA AGRO v Zemědělském kalendáři

RENOMIA AGRO, specializované oddělení, které zastřešuje sektor zemědělských rizik, přispěla k dobrému mediálnímu obrazu společnosti RENOMIA.

Ve vydání Zemědělského kalendáře pro rok 2014 byl publikován článek o zemědělském pojištění, jehož autorem je Jiří Havelka, ředitel RENOMIA AGRO. Zemědělský kalendář je tradičním oborovým periodikem, které s přestávkou vychází každoročně již od roku 1848.

Jednotlivé měsíce v roce v Zemědělském kalendáři doprovázejí populárně-naučné a odborné články, dále zde můžete nalézt například i horoskopy či lidové pranostiky. Obsáhlý třístránkový text Jiřího Havelky je umístěn hned v měsíci lednu a věnuje se nejen významu a důležitosti zemědělského pojištění, ale také jeho vývoji na české i evropské úrovni. Zamýšlí se zde i nad efektivním systémem eliminace rizik v zemědělství či významnými pojistnými událostmi. Závěrem pak popisuje náladu na českém trhu zemědělského pojištění, jež je optimistická a dává předpoklad jeho dalšímu rozvoji. Je nezpochybnitelným faktem, že RENOMIA AGRO a RENOMIA NETWORK bude hrát v dalším vývoji tohoto pojištění významnou roli.

Tyto publikační aktivity potvrzují, že RENOMIA je odborníkem ve svém oboru.