RENOMIA Cafeteria se těší velké oblibě, na podzim přichází s novinkami


09. listopadu 2021

V únoru jsme v RENOMIA přivítali Cafeterii, která upravila dosavadní systém zaměstnaneckých benefitů a nabídla mnoho nových možností jejich využití. Za necelý rok, po který tu s námi je, se vedle nákupu lékárenského zboží stala jedním z nejoblíbenějších benefitů možnost navýšit hodnotu své stravenky z 90 Kč na 180 Kč za den. S blížícím se koncem roku stále více využíváme k vyčerpání bodů z peněženky „Vzdělávání a volný čas“ nákupy knih nebo nejrůznější vouchery na kulturní zážitky.

A jak si stojí ostatní možnosti čerpání benefitů? Z hlediska objemu utracených prostředků se samozřejmě na nejvyšších příčkách dlouhodobě drží cestování, a to nejen zahraniční rekreace zakoupené prostřednictvím cestovní kanceláře, ale i prostřednictvím faktur proplacených za ubytování v hotelech a penzionech z nejrůznějších míst po ČR. Takže pokud nyní uvažujete o nějaké hezké zimní dovolené, v RENOMIA Cafeterii naleznete velké množství nabídek, ze kterých si určitě vyberete a zaplatit je můžete s pomocí svých benefitních bodů. Doufejme, že nám epidemická situace cestování i nadále umožní…

Na dalším rozšiřování nabídky benefitů kontinuálně pracujeme a těšíme se, že vám budeme moci postupně představit řadu novinek. Aktuálně RENOMIA Cafeterie myslí na penze a také na charitu. Co to znamená? Mezi 1.-21. listopadem je otevřena jednorázová příležitost navýšit si příspěvek na penzijní spoření/penzijní připojištění až na 50 000 Kč ročně a podle množících se dotazů očekáváme, že i tento nový benefit se bude těšit vaší oblibě. Mnozí z vás také oceňují, že RENOMIA má silnou tradici v dobrovolnictví a pomoci potřebným a možná i vy patříte mezi ty, kteří nejen nyní před Vánoci zvažují, jak by mohli podpořit dobrou věc. Nyní můžete pomáhat i prostřednictvím svých bodů v Cafeterii! Od 1. listopadu můžete přispět svými benefitními body v libovolné výši do Nadačního fondu HLAS SRDCE a podílet se tak na pomoci lidem v obtížné životní situaci. HLAS SRDCE každoročně podpoří desítky potřebných prostřednictvím minigrantů, bližší informace o pomoci vám ochotně poskytne kolegyně Erika Konupčíková (erika.konupcikova@renomia.cz).  

S koncem kalendářního roku se často setkáváme s dotazem, jak postupovat v případě, že se blíží expirace bodů v peněžence „Vzdělání a volný čas“. Doporučujeme převést si tyto body do Spořicí peněženky, ve které se jejich platnost automaticky prodlouží o dva roky.

Další články: