RENOMIA na Slovensku rozšiřuje služby a vstupuje na trh hypoték

Společnost RENOMIA, vedoucí pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě, kupuje na Slovensku společnost HypoHouse. Díky akvizici této specializované společnosti na hypotéky rozšíří RENOMIA na Slovensku své služby i o oblast hypotečních a spotřebitelských úvěrů. Transakce zapadá do celkové M&A strategie skupiny RENOMIA GROUP, která nedávno v České republice zakoupila síť pojišťovacích a finančních specialistů IMG, která poskytuje služby primárně občanům.

„Akvizicí společnosti HypoHouse rozšíříme náš tým o zkušené hypoteční specialisty a služby klientům v oblasti hypotečních a spotřebitelských úvěrů na bydlení. Věřím, že naši klienti novou nabídku služeb ocení. Nové produkty využijí jak naši specialisté na pobočkách RENOMIA či RENOMIA BENEFIT, tak členové sítě RENOMIA NETWORK na Slovensku,“ říká Martin Michal, ředitel RENOMIA Slovensko.

Tým HypoHouse zůstává beze změny a bude své služby poskytovat pod novou značkou RENOMIA HYPOHOUSE.

„Jsme rády, že se můžeme spojit s jedním z nejvýznamnějších hráčů na středoevropském trhu v oblasti firemního pojištění a finančních a pojistných benefitů pro zaměstnance klientů RENOMIA. Vidíme synergie v našem know-how a zkušenostech a věříme, že rozšíření produktové nabídky bude pro slovenské klienty RENOMIA přínosem,“ uvádí k akvizici Jana Šlachtičová Lauková a Zuzana Lauková, partnerky společnosti HypoHouse.

RENOMIA na Slovensku působí od roku 2001 a aktuálně zde má své kanceláře ve čtyřech městech – Bratislavě, Nitře, Zvolenu a Košicích.