RENOMIA NETWORK potvrdila pozici jedničky na trhu

RENOMIA NETWORK, největší síť pojišťovacích zprostředkovatelů v České republice, která se specializuje na pojištění firem a podnikatelů, slaví významný milník. Během letošního srpna došlo v souhrnu ke zprostředkování pojistného ve výši 3 miliardy korun. RENOMIA NETWORK je na trhu přes deset let a je důležitou součástí celé RENOMIA GROUP. Aktuálně sdružuje 185 členů, kteří na spolupráci s RENOMIA NETWORK oceňují zejména špičkový servis, digitální nástroje vyvíjené skupinou RENOMIA a odbornou podporu od produktových specialistů.

„Rád bych poděkoval všem našim členům za jejich kvalitní služby poskytované klientům a moc mě těší, že se nám daří společně růst. Především díky spokojenosti stávajících členů a navázání spolupráce s novými renomovanými partnery se nám podařilo dosáhnout tohoto skvělého úspěchu. Naše vedoucí pozice nám umožňuje neustále rozšiřovat náš špičkový servis i odbornou podporu a vylepšovat podmínky s pojistiteli. Do budoucna mohu slíbit, že budeme i nadále rozvíjet kvalitu našich služeb a podporovat profesní a obchodní růst našich členů,“ uvedl Ondřej Witowski, ředitel RENOMIA NETWORK.

Síť RENOMIA NETWORK byla založená v roce 2008 a aktuálně má ve 117 lokalitách 185 členů. Ti na členství v RENOMIA NETWORK dále oceňují podporu v právní oblasti. Kdy zejména v loňském roce pojišťovací trh významně ovlivnily dvě zásadní regulace – GDPR a IDD – a řada makléřů měla s implementací problémy, se kterými ale členům RENOMIA NETWORK pomáhal právní tým skupiny RENOMIA.

RENOMIA GROUP, do které RENOMIA NETWORK patří, také neustále rozvíjí své služby v oblasti digitalizace. Celá skupina již několik let úspěšně využívá aplikaci KAR, která umožňuje získat na jedno kliknutí srovnání nejlepších nabídek v oblasti autopojištění. Specializované oddělení RENOMIA intenzivně pracuje na dalších online nástrojích, které usnadní práci a ušetří čas našim obchodníkům i klientům. 

O RENOMIA NETWORK

RENOMIA NETWORK je největší síť pojišťovacích zprostředkovatelů v České republice. Přináší řešení pro zprostředkovatele pojištění, kteří se chtějí v současném globálním světě dále rozvíjet, zvyšovat kvalitu služeb pro své klienty a v neposlední řadě udržet krok s vývojem na mezinárodním pojišťovacím trhu. Členové sítě RENOMIA NETWORK mají možnost již více než 10 let využívat zavedenou značku a know-how největšího makléře na trhu.