RENOMIA obhájila skvělé 8. místo v žebříčku
Českých 100 Nejlepších


05. prosince 2023

RENOMIA, největší pojišťovací makléřská společnost v ČR a ve střední Evropě, v obrovské konkurenci obhájila 8. místo v prestižním žebříčku „Českých 100 Nejlepších“. RENOMIA je dlouhodobě jediným pojišťovacím makléřem, který se v tomto žebříčku pravidelně umisťuje.

„Máme z postavení v první desítce obrovskou radost a gratulujeme všem českým společnostem, kterým se daří v této nelehké době obstát. Velice děkujeme našim věrným klientům, kolegům a spolupracovníkům v RENOMIA GROUP ve 13 zemích Evropy za spolupráci. Velice si vážíme toho, že můžeme našimi službami přispívat lidem a firmám k lepšímu životu. Dovolte mi popřát všem hezký advent, krásné Vánoce a hodně štěstí, zdraví, radosti a úspěchů v roce 2024,“ říká Jiřina Nepalová, ředitelka RENOMIA.

Soutěž Českých 100 Nejlepších vyhlašuje občanské sdružení Comenius již od roku 1996. Zúčastnit se jí mohou pouze v tuzemsku registrované firmy s ročním obratem nad 30 milionů Kč, které jsou zároveň v ČR plátci daně. Pro zajištění objektivity rozesílá Comenius ve spolupráci s Hospodářskou komorou ČR 35 000 dotazníků, které následně vyhodnocuje.